Na topie

Gra The Sims 4 oficjalnie zapowiedziana

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry komputerowe Tematyka: The Sims Producenci: EA

Na tę wiadomość czekały miliony graczy na całym świecie. EA zapowiedziało oficjalnie grę The Sims 4.

The Sims 4 gra zapowiedź

AA

Na tę wiadomość czekały miliony graczy na całym świecie. EA zapowiedziało oficjalnie grę The Sims 4.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo spragnieni jesteście pierwszych szczegółów dotyczących rozgrywki. W tej chwili ich jednak nie przedstawimy, bo najzwyczajniej nie zostały one jeszcze ujawnione. EA najwyraźniej chce dawkować nam emocje związane z tym tytułem i podało teraz tylko kilka informacji.

Zapowiedziano, że The Sims 4 pojawi się w 2014 roku i dostępne będzie w wersji na komputery z systemami Windows oraz Mac OS. Za grę odpowiadać ma oczywiście The Sims Studio, a fani powinni spać spokojnie, bo wedle zapewnień, twórcy mają mnóstwo ciekawych pomysłów.

"Podstawą serii The Sims jest pasja i kreatywność milionów jej fanów na całym świecie. Ich ciągłe zainteresowanie działa bardzo mobilizująco na zespół The Sims Studio, który w dalszym ciągu chce doskonalić i rozwijać jeden z najbardziej udanych tytułów, który sprzedał się w ponad 150 milionach egzemplarzy na całym świecie."

EA wyciągnęło chyba wnioski z problemów, na jakie napotkali gracze w przypadku SimCity. Produkcja ta wymaga stałego połączenia z Internetem, co nie sprawdziło się najlepiej. Dlatego też już teraz zapowiedziano, że gracze czekający na The Sims 4 nie muszą się tego obawiać.

W najbliższym czasie pojawić ma się więcej szczegółów dotyczących już samej rozgrywki.

Źródło: ign, digitaltrends

Odsłon: 7347 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. impulse_101
    Oceń komentarz:

    21    

    Opublikowano: 2013-05-08 08:41

    Teraz beda musieli domurowac dodatkowa sciane w sklepie dla idiotow bo juz obecna saga simsow zajmuje tam hektary regalow.

    Skomentuj

    1. liptons
      Oceń komentarz:

      17    

      Opublikowano: 2013-05-08 09:35

      Najlepsze było Sims 1, gdzie liczyło sie dostać dobrą robote (wojskowy albo lekarz) i normalnie prowadziło sie życie bez badziewi jak teraz.

      Przestałem grać jak miał przyjść komornik, przyszedł, zabrał mi pół domu i poszedł sobie, a za godzine przyszedł komornik dopiero i jak sie okazało wcześniej wpuściłem do domu złodzieja i patrzyłem jak beztrosko grabi mi chate >__

      Skomentuj

      1. Damian_jo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2013-05-08 12:33

        Kolejne wersje gry to porażka
        Skończyłem przygodę na The Sims - Complete Edition (gwiazda,zwierzaki,wakacje,hokus pokus + inne mniej znaczące dla mnie dodatki)
        Nie wiem czy tak się zdziadziałem - ale nadal od czasu do czasu wolę wrócić do starych Simsów gdzie są 4 widoki a nie "mega hiper ultra 3D"
        Jeszcze The Sims 2 by oblatało - ale odpalając 3 - nie wiedziałem o co chodzi...

        Taki off - wiem że pora iść z biegiem czasu i techniki - ale zmiana na "lepsze" czasem może okazać się zmianą na gorsze (tutaj zrozumieją to osoby które wychowywały się na starych dobrych bajkach - Bolek i Lolek,Smerfy,Gumisie,Tytus Romek i A'Tomek w wersji 2D która miała swój czar i duszę a nie tych marnych kopiach i "następcach" w 3D)

        Skomentuj

    2. Gustawpl2
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-05-08 15:42

      Masz+ odemnie bo jak się idzie w jakimkolwiek sklepie na dział z grami to najpierw trzeba ominąc 3 półki s serią the sims i ich wielbicielii żeby na końcu dotrzeć do normalnych gier.

      Skomentuj

  2. real12345
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-05-08 09:00

    Mam nadzieję, że wykorzystają w końcu nowy silnik. Z drugiej strony prawie nikt kto kupuje tą grę nie jest fanatykiem sprzętu komputerowego, a sami producenci chca trafić do większego grona użytkowników.

    Skomentuj

  3. Pener
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2013-05-08 09:07

    Moja siostra już się cieszy ;)

    Skomentuj

  4. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2013-05-08 09:24

    No to współczuję

    Skomentuj

  5. MarTum
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2013-05-08 09:46

    SIMS seria to chyba najbardziej dochodowa gra EA.
    Targetem są dziewczynki ktore nie ogarniają PC wiec sobie z neta nie ściągną i nie przerobią. Musza kupić. Dodatki jak zawsze mydlą oczy ,a te małoletnie dziewczynki za nimi świrują. Wystarczy popatrzeć co sie dzieje w empiku na stoisku z simsami. Wpada taka gówniara i rodzice kupują. A że dodatków do simósw wychodzi po 10 i tanie nie są to naprawdę garną kasę z tego jak cholera.

    Skomentuj

  6. kemot456
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-05-08 09:47

    Chyba trochę to spóźnione bo nawet na facebooku EA zmieniło profilówke czy tam zdj w tle na The Sims 4 pare dni temu.

    Skomentuj

    1. moorell
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-05-08 13:36

      Tylko, zeby model zniszczen tez zaimplementowali! Wyboraz sobie niszczenie chalupy w szale, walace sie sciany, spadajacy dach... :D

      Skomentuj

        1. pawel2503
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2013-05-08 18:54

          No niestety muszę zniszczyć Twój światopogląd - w The Sims 3 simowie potrafią wyjść z basenu bez drabinki

          Skomentuj

  7. Shreq
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2013-05-08 14:22

    Ile można wałkować tą denną grę...

    Skomentuj

  8. Wasek
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-05-08 14:41

    Liczba hejterów się powiększa. Ja rozumiem, że EA znacznie przesadza z ilością dodatków i akcesoriów (obecnie chyba z 17 do trzeciej części.. ) ale każdy lubi to co lubi. Niektórzy na pewno się cieszą z zapowiedzi. Zamiast hejtować możecie oczekiwać premier ulubionych gier gdzie indziej a nie tutaj. ;)

    Skomentuj

  9. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-05-08 15:18

    Śmiem twierdzić że simsy mają najwięcej i najdrższe DLC do postawki

    Skomentuj

  10. Kowal99
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-05-08 20:05

    Jeśli będzie co op ktoś zmusi mnie do grania w tą grę ;__;

    Skomentuj

  11. adamowski10
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-05-09 09:32

    Swoją drogą ustawili się tymi simsami... Zdzierają za każdy dodatek :D

    Skomentuj

  12. adrian846
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-05-09 11:02

    Wreście the sims 4,już powoli chyba każdemu nudziły się te dodatki do the sims 2 i 3.Moim zdaniem najlepszą grą było the sims 1 gdzie prowadziło się naprawde życie Gra była prosta a zarazem wciągająca miała sobie to coś ,czego nie mieli jej następcy.