Na topie

Klimatyczne The Sinking City na nowym zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Film zatytułowany Rotten Reality to krótkie podsumowanie tego, co czeka nas w grze The Sinking City od Frogwares.

  • Klimatyczne The Sinking City na nowym zwiastunie
A A

Niewiele ponad miesiąc dzieli nas od premiery The Sinking City – osadzonego w lovecraftowskim uniwersum miksu detektywistycznej przygodówki i gry akcji. Odpowiedzialna z niego ekipa Frogwares regularnie przypomina nam o tym fakcie, a ostatnio opublikowała zachęcający materiał wideo.

Klip zatytułowany Rotten Reality to trwający mniej więcej półtorej minuty zwiastun z fragmentami autentycznej rozgrywki. Pecetowcy, jak i posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One mogą zatem szybko przekonać się, czemu będą mogli oddawać się od 27 czerwca, kiedy to The Sinking City ujrzy światło dzienne.

The Sinking City screen

Oprócz przedstawiania niektórych spośród kluczowych elementów zabawy, nowy zwiastun stanowi również niezłe wprowadzenie do opowieści, której kolejne rozdziały przyjdzie nam odkrywać, wcielając się w prywatnego detektywa Charles W. Reeda poszukującego odpowiedzi w Oakmont w stanie Massachusetts.

Trailer pozwala także wczuć się w niezwykły klimat, jaki – na co wszystko wskazuje – udało się wykreować twórcom. Słowa jednak słowami, zobaczcie to sami…

The Sinking City - gameplay trailer „Rotten Reality”:

Aktualnie gra The Sinking City dostępna jest w przedsprzedaży. Nabywcy mogą liczyć na wczesny dostęp, cyfrowe bonusy i egzemplarz gry Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter – poprzedniego dzieła tego studia.

Źródło: Frogwares, Dark Side of Gaming

Odsłon: 6800 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)