• benchmark.pl
  • Gry
  • Pobierz za darmo grę The Wolf Among Us i przygotuj się na „dwójkę” - ta jest już w drodze
Gry

Pobierz za darmo grę The Wolf Among Us i przygotuj się na „dwójkę” - ta jest już w drodze

opublikowano przez w dniu 2019-12-13

Jeśli się pospieszycie, to za swój egzemplarz gry The Wolf Among Us nie zapłacicie nawet złotówki. To prezent z okazji pewnej ważnej zapowiedzi.

Pobierz The Wolf Among Us zupełnie za darmo – oto co trzeba zrobić

Komiksowy styl graficzny i opierająca się na prostych zasadach rozgrywka sprawiają, że przygodówki studia Telltale praktycznie się nie starzeją. Jeśli dotąd nie mieliście okazji zagrać w jedną z najlepszych z nich – The Wolf Among Us z 2013 roku – to teraz jest najlepszy moment na to, by zmienić ten stan rzeczy. Do 19 grudnia grę pobierzecie zupełnie za darmo i zachowacie swój egzemplarz na zawsze – zainteresowani powinni udać się na stronę sklepu Epic Games Store.

A z jakiej to okazji? Cóż, musicie wiedzieć, że…

Powstaje The Wolf Among Us 2 – kontynuacja jednak się ukaże

Macie deja vu? Rzeczywiście gra The Wolf Among Us 2 została już wcześniej zapowiedziana, ale być może pamiętacie też, że później projekt został anulowany. Powodem były problemy finansowe. Znalazło się jednak rozwiązanie i  „dwójka” znów jest w produkcji.

Konkretnie pracują nad nią dwie firmy: LCG Entertainment (która kupiła od Telltale wszystko, co potrzebne) oraz AdHoc Studio (czyli ekipa złożona z byłych pracowników Telltale). Czy to nie brzmi świetnie?

Co jeszcze wiemy? Ano między innymi to, że fabularnie gra będzie bezpośrednią kontynuacją „jedynki” i że będzie koncentrować się wokół dwóch postaci: to Bigby Wolf i Snow White. Wiemy też, że gra ukaże się na konsole i pecety, a w tym drugim przypadku będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store.

Otrzymaliśmy również ten zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej…

Zobacz najnowszy zwiastun gry The Wolf Among Us 2 z TGA 2019:

Źródło: Telltale Games, Engadget, VentureBeat

Zobacz również inne newsy o przygodówkach:

marketplace

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!