Na topie

Przełącznik PoE+ do zastosowań CCTV - TP-Link TL-SL1218MP

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Komputery Sieci Technologie i Firma Akcesoria sieciowe Tematyka: Sprzęt do firmy Producenci: TP-LINK

Łatwa instalacja, niskie koszty i specyfikacja dostosowana do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw to najważniejsze cechy przełącznika TP-Link TL-SL1218MP do zastosowań CCTV.

 • Przełącznik PoE+ do zastosowań CCTV - TP-Link TL-SL1218MP
A A

Małe i średnie przedsiębiorstwa, które szukają opłacalnego rozwiązania do swojego systemu monitoringu IP – szczególnie jeśli kamery są rozmieszczone na nieco większym obszarze. To właśnie grupa docelowa, dla której przełącznik TP-Link TL-SL1218MP okazać ma się atrakcyjną propozycją.

TP-Link TL-SL1218MP to przełącznik, który oddaje do dyspozycji administratora dwa gigabitowe porty RJ45, dwa gigabitowe gniazda combo SFP oraz szesnaście 100-megabitowych portów typu RJ45 PoE+ (czyli w standardzie 802.3af/at). Każdy z tych ostatnich porów może dostarczać maksymalnie 30 W mocy, a łączna moc wszystkich urządzeń, które są zasilane przez switcha, może wynosić 192 W.

TP-Link TL-SL1218MP

Nowy przełącznik firmy TP-Link pozwala również na skorzystanie z trybu Extend, w którym zasięg transmisji danych jest zwiększany aż do 250 metrów (co przyda się w sytuacji, gdy kamery IP rozmieszczone są na dużym obszarze), a także na priorytetowanie w przypadku portów od 1 do 8. 

Producent zwraca ponadto uwagę na brak konieczności przeprowadzania instalacji (poza samym podłączeniem poszczególnych urządzeń i podpięciem zasilania) czy konfiguracji oraz przekonuje – co szczególnie ważne w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – że „instalacja systemu jest łatwa i mało kosztowna”. 

Przełącznik jest objęty 5-letnią gwarancją.

Źródło: TP-Link

Odsłon: 10497 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Cleaner_1980
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-11 22:02

  Cena?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!