Gry na konsole

Trwa darmowy weekend z Mortal Kombat 11

z dnia 2019-10-12
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Wprawdzie za oknami pogoda zaczyna się poprawiać i zachęcać do przebywania na świeżym powietrzu, ale z racji weekendu niektórzy mogą mieć na tyle dużo wolnego czasu aby pobawić się też przy Mortal Kombat 11. To możliwe nawet bez zakupu gry.

Mortal Kombat 11 za darmo

Ekipy Warner Bros. Entertainment oraz NetherRealm Studios pokusiły się o darmowy weekend z najnowszą odsłoną tej kultowej serii bijatyk. Trwa on od wczoraj, a czasu na sprawdzenie gry jest naprawdę sporo, ponieważ akcja zakończy się dopiero w poniedziałek.

Darmowy weekend obowiązuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4, małym mankamentem może być dla niektórych konieczność posiadania abonamentu PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Obiecująco wygląda za to udostępniona zawartość, gracze mogą sprawdzać wszystkie tryby multiplayer, początki trybu fabularnego i wszystkich wojowników. Także tych, którzy trafili do gry w ramach dodatków i tutaj nie sposób nie przypomnieć, że ostatnim z nich był Terminator T-800.

Osoby, które zdecydują się kupić grę w czasie trwania darmowego weekendu mogą liczyć nie tylko na zachowanie osiągniętych postępów, ale również na rabat w wysokości 40%.

Źródło: Mortal Kombat

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Czyli tytuł AAA posiadający model biznesowy gry mobilnej próbuje pokusić? Nie da się zrobić dobrej gry bez mikropłatności która zbiera dobre recenzje i w ten sposób przekonuje graczy?
    Zaloguj się