Na topie

Unboxing gogli Samsung Gear VR z kontrolerem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria Mobilne

Kategoria: Mobile Akcesoria Mobilne Tematyka: Gogle VR rzeczywistość wirtualna Producenci: Samsung

Nowe gogle Gear VR z kontrolerem zapewniać mają użytkownikom zdecydowanie większy komfort. Zweryfikujemy te zapowiedzi podczas testów.

 • Unboxing gogli Samsung Gear VR z kontrolerem
A A

Samsung to zdecydowany lider rynku gogli VR, nic dziwnego, że systematycznie raczy nas nowościami. Podczas tegorocznych targów MWC 2017 koreański producent zaprezentował kolejną wersję gogli Gear VR, która dotarła właśnie do naszej redakcji.

Mowa tutaj o zestawie, w którym prócz samych gogli znalazł się bardzo znaczący i wyczekiwany przez wiele osób dodatek - kontroler. Pozwalać ma on na lepszą interakcję z aplikacjami VR czy łatwiejsze uruchomienie wybranych opcji w trakcie gry. Krótko mówiąc - umożliwiać głębsze zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości.

Możliwości nowych gogli będziemy dokładnie sprawdzać, ale zanim pojawi się pełna recenzja rzucić możecie okiem na to, jak prezentuje się cały zestaw i co prócz dwóch głównych elementów dorzucił do niego producent.


Źródło: inf. własna

Odsłon: 3322 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij

Akcesoria Mobilne w marketplace

 1. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-07-03 18:48

  Gdybyście mogli porównać te gogle z jakąś starszą wersją gogli GearVR - było by super. Tylko nie piszę o porównywaniu "z pamięci" a zakładaniu raz jednego raz drugiego urządzenia ;)

  Skomentuj

 2. chrismaliszewski
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-04 02:44

  Pan Marcin kompletnie nie nadaje się na występowania przed kamerą! Jest oschły, spięty, głos ma taki jakby go siłą zmuszano do nagrywania i ten ostatni jest chyba największym zarzutem do tego pana. Niektórzy po prostu nie nadają się do tego typu pracy.

  Sama prezentacja była bez polotu - otwórz opakowanie i wywal wszystko co jest wewnątrz. Tak jak napisał HomeAudio - można było ciekawie rozwinąć temat tworząc bardziej rozbudowaną wersję porównania z poprzednią wersją gogli.

  Materiał oceniłbym na 1.5/5.

  Skomentuj

  1. Pilotino
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-07-04 07:28

   Pozwolę sobie zauważyc że tak jak w tytule jest napisane to jest UNBOXING... czyli otwórz opakowanie i pokaż co jest w środku. Na końcu zresztą powiedział że niedługo będą prawdziwe testy. Ale zgadzam się że jak na unboxing trochę za szybko i mało dokładnie pokazali co jak wygląda.

   Skomentuj

  2. Marcin Jaskólski
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-07-04 12:24

   Miałem nadzieję na karierę aktorską, ale trudno - usunę się w cień ;)

   Skomentuj

   1. czorcik696
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-07-04 12:41

    Jak dla mnie wszystko ok. Nic na siłę, NORMALNIE przedstawiony sprzęt, materiał ładnie zmontowany. Ode mnie łapka w górę.

    Skomentuj

 3. endrju_pl
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-04 10:03

  Ciekaw jestem, czy soczewki nadal mają takie zniekształcenia jak w GearVR do S7. To właśnie to, a nie rozdzielczość najbardziej mi przeszkadza. Brak ostrości, oraz wszechobecna aberracja chromatyczna bardzo psuje większość zabawy.

  Skomentuj

 4. maaaad
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-06 19:41

  Unboxing...
  Naprawdę nie da się po polsku?

  Skomentuj

  1. pg123
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-07-06 20:17

   Obawiam się, że się nie da. Większość "Polaków" zwłaszcza tych aktywnych w internecie to półanalfabeci, którym się wydaje, że jak użyją hamerykańskiego słowa zamiast polskiego to brzmią mądrzej. Taki zasrany język już prawie wszędzie słychać. Zresztą pokolenie, dla którego jedyną "literaturą" są wpisy na FB operuje tak szczątkowym słownictwem, że musi się wspierać protezami. Kompleksy też się tu odbijają. Poza tym co się dziwić - młodsi rodzice już też głupawi, wolą załatwić dzieciakowi stertę zaświadczeń o dysleksjach, dysortografiach i innych dysmózgowiach zamiast dać szlaban na internet i ogłupiające gry, a pogonić do nauki i czytania.

   Skomentuj

 5. mmankt
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-06 22:23

  fajna sprawa, można się pobawić nieźle. Wiadomo RIFT to nie jest ale np taki Overflight robi wrażenie mimo tego, że jest na mobilu.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!