Na topie

Uncharted 4 blisko filmowej oprawy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Publikowane do tej pory materiały sugerowały, że o grafikę nie trzeba się tutaj martwić, ale tak odważnych deklaracji jeszcze nie mieliśmy.

Uncharted 4: A Thief's End gra

AA

Dzięki ostatnim dokonaniom Naughty Dog ma u graczy wysokie notowania i dlatego też do zapowiedzi przedstawicieli tego studia podchodzą oni z dużym zaufaniem. Z najnowszymi rewelacjami nie wszyscy mogą się jednak zgodzić.

Na tapecie znalazł się tym razem Uncharted 4: A Thief's End, a więc tytuł, na który ostrzy sobie zbędny większość właścicieli konsol PlayStation 4. Publikowane do tej pory materiały sugerowały, że o grafikę nie trzeba się tutaj martwić, ale na tak odważne deklaracje, jakie złożył w ostatnim wywiadzie Frank Tzeng nikt sobie nie pozwalał.

Jeden z głównodowodzących pracami nad nowym Uncharted 4 stwierdził bowiem, że będzie mu całkiem blisko do oprawy filmowej. Pełnię szczęścia twórcy, jak i gracze rzecz jasna, osiągnąć mają z kolei za kilka lat.

"Teraz mamy do dyspozycji PS4, które jest zdecydowanie bardziej wydajne niż PS3 i pozwala nam umieścić w grze więcej elementów, zastosować wysoką rozdzielczość, ładniejsze tekstury i dzięki temu zdecydowanie więcej dzięki temu wyrazić. Wszystko to sprawia, że jesteśmy krok bliżej jakości filmowej, której tak bardzo chcieliśmy dla branży gier i myślę, że w ciągu kilku lat na pewno ją osiągniemy."


Jak blisko tego celu będzie nowy Uncharted przekonamy się po premierze. Ta jeszcze w tym roku, ale dokładnej daty wciąż nie znamy.

Źródło: kotaku, dualshockers

Odsłon: 6101 Skomentuj newsa
Komentarze

47

Udostępnij
  1. hasati
    Oceń komentarz:

    17    

    Opublikowano: 2015-02-09 16:26

    Hahahahahahahaha sorry nie mogłem się powstrzymać. :D Ludzie narzekają na grafikę, a oni mówią że blisko oprawy filmowej hahahahaha :D

    Skomentuj

    1. Arvena_w_glanach
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-02-09 16:30

      Przeciez o grafice fotorealistycznej mowiono juz 9 lat temu przed wydaniem krizisa.

      Skomentuj

    2. Akatzuky
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-02-09 18:35

      Pierwsza gra która oszukała moje oczy jest GTA 5 które w niektórych momentach jest po prostu fotorealistyczne aż zwolniłem auto że strachu że zgine lol

      Skomentuj

    3. Szymon331
      Oceń komentarz:

      10    

      Opublikowano: 2015-02-09 19:44

      Jak nie filmowe jak właśnie filmowe.
      24FPS nie jest filmowe? ;)

      Skomentuj

      1. BuryZenek
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2015-02-10 15:19

        Uważaj bo na tym Twoim bublu ruszy Wiedźmin 3 :)
        Nie masz konsoli to się nie wyśmiewaj.

        Skomentuj

        1. hasati
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-02-10 21:29

          Ruszy ruszy jak bym się bardziej martwił o fps`y na konsoli :)

          Skomentuj

  2. Lajonek
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-02-09 16:30

    He he, to teraz zobaczcie jak wyglądało Uncharted 3 na screenach i trailerach a jak w rzeczywistości..

    Skomentuj

  3. MiK86
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2015-02-09 16:45

    Jedyne co U4 będzie miał wspólnego z filmami to kinematyczne 30fps.

    Skomentuj

    1. Co4RteX_
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2015-02-09 18:06

      Nawet TVP emituje teraz w 60 fps xD

      Skomentuj

    2. verul
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-02-09 18:30

      O jakich 30 fps Ty piszesz, na tym trailerze to bylo w porywach 15.

      Skomentuj

      1. iro666
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-02-09 19:20

        Zanim napiszesz coś głupiego obejrzyj ten film https://www.youtube.com/watch?v=VcQ_VJX0BNo

        Skomentuj

        1. mgkiler
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-02-09 20:33

          http://i.imgur.com/GCBBI0S.png

          Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-09 21:02

            Pamiętasz demo Samarytanin ? jak to obiecywali taka grafike ? i to na 8800 .Wala wszystkich i pc i konsole .

            Skomentuj

          2. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-09 21:19

            Szkoda, że nie wypuścili wtedy tego dema do pobrania.

            Wiem, że nie wypuścili bo by się okazało, że na 8800 jest 5fps.

            Ale to nic.

            Chciałbym ujrzeć takie demko nie zależnie ile fpsów by miało.

            Raz, że popis graficznych możliwości, dwa, że fajny benchmark.

            Skomentuj

          3. prime27pl
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-02-09 21:28

            Sam tez bym z chęcią je przetestował :)

            Skomentuj

          4. apuk666
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-10 08:26

            Samarytanin leciał na 3way sli z 580 i to było bardzo oficjalne info. Bez problemów również chodził na jednej gtx680. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś te herezje o 8800.

            Skomentuj

          5. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-10 16:47

            Chodził , pewnie :) powtarzaj dalej tą bzdure .

            Skomentuj

          6. apuk666
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-10 20:05

            Nie mam powodu w to wątpić. Widziałeś jakie rzeczy ludzie wyczyniają na udk? Poza tym te durne powątpiewania w wydajność sprzętu niestety tyczą się tylko konsol. Pc'tom naprawdę nie brakuje mocy żeby takie rzeczy w realtime odpalać. Boli tyłek? Przecież wiesz, że mam racje. http://i.imgur.com/8BZ7DA3.gif

            Skomentuj

          7. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-10 22:38

            Olewam pc i konsole :) dla mnie to tylko sposób na chwile relaksu a nie sens życia :) i nie pisz tych głupich tekstów o bólu tyłka bo to chamstwo i szczeniactwo w najczystszej formie .A co do spartanina to nadal twierdze że to fejk ze działał na 680 .

            Skomentuj

        2. verul
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2015-02-10 10:54

          Po co? Czy tamten film zmieni fakt ze w tym trailerze bylo w porywach 15fps? Nie zmieni. W przypadku filmow za plynne uznaje sie 24 klatki. To nie bylo plynne wiec musialo byc mniej niz 24 - prosta sprawa.

          Skomentuj

  4. prime27pl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-02-09 16:49

    Pewnie sprzeda się w wielu milionach jak każda produkcja wściekłych psów :)

    Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-09 18:59

        A póki co gram w Uncharted :) wstyd przyznać ale to mój pierwszy raz :)

        Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-02-09 22:25

            Tak Uncharted wciąga jak mało co :) Puka Pinto :) ach te teksty :)

            Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-09 19:55

        :) tak sobie powiedziałem :)

        Skomentuj

  5. raffal81
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-02-09 16:52

    Dla mnie wystarczy to co pokazali na GAMEPLAY'u, ważne by była ciekawa fabuła, zwroty akcji itp.

    Skomentuj

  6. Benyv2
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2015-02-09 16:53

    A to śmieszki :D
    http://imgur.com/GCBBI0S

    Skomentuj

  7. Ladros
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2015-02-09 16:58

    "Bardzo ważna, uwielbiam piękne widoki. "

    Cóż za nerdy to klikają. Piękne widoki to są na dworze!

    Skomentuj

    1. mikuta
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-02-09 17:05

      Do 580 Megapixeli (rzeczywistość), to dojdziemy za lat kilka.

      Skomentuj

    2. kbrbabzbtb
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2015-02-09 17:13

      Zwłaszcza na Śląsku.

      Nie każdy lubi ustawiać pasjansa na komputerze. Ja jestem wzrokowcem, dla którego grafa jest bardzo ważna. Im bardziej realistyczna tym ... z ang. `immersion` w wirtualnym świecie większe.

      Skomentuj

  8. adi777
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-02-09 17:13

    Filmowa grafika? W takim tempie jak obecnie to może za 10 lat.

    Skomentuj

  9. R2rr0
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-02-09 17:51

    Już to widzę :D

    Skomentuj

  10. Dragonik
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-02-09 18:05

    Kiedyś miałem oryginalnego ford racing i na opakowaniu też pisało żę w grze jest realistyczna grafika:D

    Skomentuj

  11. mazmazik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-02-09 18:14

    krok bliżej nie znaczy blisko. tytuł rodem z onetu

    Skomentuj

      1. Szymon331
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-09 19:47

        Yoshi?

        Skomentuj

        1. Jake24
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2015-02-09 21:54

          Niee, to chyba jakaś podróba;)

          Skomentuj

      2. hasati
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-09 20:20

        Yoshi o co ci chodzi ?

        Skomentuj

  12. olbrzym
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-02-09 20:35

    Nie wiem czy ten sam film oglądaliśmy, lecz ta grafika zachwycałbym się może na starej generacji.
    Trzeba natomiast przyznać, ze ilość animacji postaci robi wrażenie.
    Chyba ze filmowość rozumieć jako 24 klatki

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-02-09 20:44

      Płaczą pecetowcy kolego .Pc i konsola to złom .

      Skomentuj

      1. hasati
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-09 21:20

        A mnie denerwują takie cwaniaczki jak ty, którzy wydali 1500zł w błoto i jeszcze sobie wmawiają że to uber grafika. A sami nie mają nawet dobrego PC`ta. Jak masz integre to może i to dla ciebie uber grafika, ale dla mnie to jest to przeciętne. Człowieku zejdź na ziemie takie gry to kilkuletni PC z palcem w nosie obsługuje i to w 60+++ fps. Więc przestań się mazać i się ogarnij. A nie omijam takich tematów, tak jak wy tematów dla was nie odpowiednich..... A takimi słowami "Na PC nie ma gry z tą grafiką" robisz tylko z siebie idiotę do potęgi :)) Pozdro bez odbioru.

        Skomentuj

          1. hasati
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2015-02-10 16:49

            Ręce opadają. Pan lukasz który jest ślepy, wyżej piszę że nie ma takiej grafy na PC a gra w rozdziałce 2560x1080 na Full w FC4... To przecież już jest grafa dużo lepsza od tego czegoś. Gratulację wzroku, najlepiej sprzedaj ten komputer skoro nie widzisz różnicy, kup jakiś za 2000 zł i będzie to samo dla Ciebie. Co do chrisa, to powiem ci tak, większość ludzi co ma konsole naprawdę ma sprzęt przed potopowy, a to że akurat ty masz to nie zmienia faktu. A ja żadnych wojenek nie toczę, tylko przerażają mnie ludzie którzy kupili konsole i na siłę sobie wpierają że gry na niej mają najładniejszą grafikę, co jest absolutnie chore. Nie mówię też że nie ma ładnych gier na PS4. Sam ograłem Infamous i naprawdę się ładnie prezentował. Ale zejdźmy na ziemie taki Yoshi ci powie że FC4 jest ładniejsze na PS4 niż na PC w 4k AF AA ITP, FANBOY bez mózgu naprawdę... aaa i Yoshi co do Ciebie to z debilem nie będę rozmawiał to mój 3 letni brat ma więcej rozumu niż ty :)) I nie spamuj tymi swoimi linkami bo i tak ich nikt nie otwiera, chyba ty sam z twoją prawą ręką.

            Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-14 15:34

      a gdzie napisali ze w U4 jest filmowa oprawa ?

      Skomentuj

  13. hasati
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-02-10 16:59

    Ta tak jak ten z PS4, miało być 4k/FHD/60FPS/Uber tekstury a jest max 1080p i 24/30 fps + tekstury średnie.

    Skomentuj

  14. apuk666
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-02-10 20:05

    Nie mam powodu w to wątpić. Widziałeś jakie rzeczy ludzie wyczyniają na udk? Poza tym te durne powątpiewania w wydajność sprzętu niestety tyczą się tylko konsol. Pc'tom naprawdę nie brakuje mocy żeby takie rzeczy w realtime odpalać. Boli tyłek? Przecież wiesz, że mam racje. http://i.imgur.com/8BZ7DA3.gif

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-02-10 22:46

      https://i.imgflip.com/46y18.jpg

      Skomentuj

      1. apuk666
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-02-11 08:19

        Cierpliwość jest cnotą a ty grałeś w betę. Zresztą grałem w to 3dni przed premierą, a jestem pctowcem. http://i.imgur.com/RK1uYL3.jpg

        Skomentuj

  15. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-02-14 15:33

    Widac ze polowa ludzi czytajacych tą wypowiedz jej nie zrozumiala.
    Smutne ze redakcja BMK takze.
    Naciaganie faktow i robienie pod publike by tylko zyskac kilka wyswietlen witryny wiecej to jedno, a rzetelne tworzenie artykulow to drugie.

    "Wszystko to sprawia, że jesteśmy krok bliżej jakości filmowej, której tak bardzo chcieliśmy dla branży gier i myślę, że w ciągu kilku lat na pewno ją osiągniemy.""

    Nie bardzo rozumiem co z tym ma wspolnego U4 z jakoscia filmowa jak sugeruje to tytul artykulu.

    Rownie dobrze moge powiedziec ze przejscie z grafiki 2D na wektorowa to krok w strone grafiki filmowej.