Wyprzedzacz rocznikowy od Volvo, czyli wyprzedaż inaczej

z dnia 2015-12-18
Przemysław Jankowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
1 komentarz Dyskutuj z nami

Koniec roku to czas wielkich wyprzedaży bieżącego rocznika. Volvo poszło o krok dalej i proponuje przyszłoroczne modele w tegorocznych cenach.

Volvo

Jak to z końcem roku bywa, wielu producentów zdecydowało się na akcję wyprzedażową samochodów bieżącego rocznika, co sprawia, że entuzjaści motoryzacji mają w czym wybierać. Volvo zdecydowało się pójść o krok dalej i zaprezentowało Wyprzedzacz rocznikowy, czyli akcję, w której modele z 2016 roku można nabyć w cenach z mijającego 2015 roku.

W specjalnej ofercie szwedzkiego producenta klienci mają możliwość poznania przyszłorocznych modeli koncernu oraz nabycia ich w atrakcyjnych cenach. Wybierając niektóre samochody, oszczędności zaczynają się aż od 18 000 zł. Choćby popularnego crossovera Volvo V40 Cross Country T3 z pakietem Volvo Ocean Race nabyć można od 97 600 zł.

Volvo modele

Ceny innych modeli samochodów Volvo są równie atrakcyjne. Klasyczna odmiana Volvo V40 to kosz od 84 200 zł, Volvo S60 nabyć można od 98 100 zł, pojemne V70 od 150 000 zł, a wycena prestiżowego Volvo S80 zaczyna się od 150 000 zł.

By skorzystać z promocji szwedzkiego koncernu wystarczy wejść na stronę Wyprzedzacza rocznikowego, a następnie przejrzeć ofertę Volvo lub przesłać bezpośrednie zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: Volvo

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Jestem fanem Volvo, zwłaszcza starszych modeli, ale co taka informacja robi na waszym portalu? Jak tak dalej pójdzie to znajdę tu wiadomość że dziś ziemniaki w promocji w Lidlu ;-/
    Zaglądam na Benchmark minimum raz dziennie i rozumiem że testy samochodów można podciągnąć pod nowoczesne technologie. Ja rozumiem że sponsorzy itp. Ale takie cuś? Eeeeee.
    Ps. A co z Rene? Dawno nigdzie nie występował :-l