| 2013-04-16

Wiedźmin 3: Dziki Gon - najnowsze grafiki z gry

wiedźmin 3 dziki gon wild hunt logo screen galeria

Do sieci trafiły kolejne niepublikowane dotąd grafiki pochodzące z nadchodzącej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Produkcja polskiego studia CD Projekt RED coraz wyraźniej nabiera kształtów, do tej pory poznaliśmy już wiele szczegółów dotyczących ostatniej odsłony przygód Geralta z Rivi.

Gra The Witcher 3: Wild Hunt gościła w naszych tekstach już wielokrotnie, pisaliśmy zarówno o jej zapowiedzi, prezentowaliśmy screeny w wysokiej rozdzielczości czy też informowaliśmy o tworzeniu słowiańskiej folkowej ścieżki dźwiękowej. To wszystko i wiele innych elementów składa się na sporą wiedzę dotyczącą nadchodzącej produkcji.

W dalszym ciągu do sieci trafiają jednak kolejne informacje dotyczące Dzikiego Gonu, tym razem są to kolejne grafiki pochodzące z gry. Należy jednak pamiętać, że zostały one wyrenderowane wciąż na starym silniku graficznym, jak jednak informują twórcy – obecnie trwają intensywne prace nad przygotowaniem końcowego rendera wykorzystującego silnik RedEngine 3.

wiedźmin 3 screen port

Zanim jednak do tego dojdzie musimy zadowolić się tym, co mamy, a i tak trzeba przyznać, że grafika prezentuje się bardzo dobrze.

Wiedźmin 3 walka

O grze wiemy już, że będzie to ostatnia część przygód Geralta, tym samym twórcy chcą godnie pożegnać się z tą uznaną serią, przygotowując ogromny otwarty świat, większy o 20% od tego znanego z The Elder Scroll V: Skyrim, ukończenie głównego wątku fabularnego w grze ma zaś zająć minimum 50 godzin. Trzeba przyznać – robi wrażenie.

Wiedźmin 3 zima śnieg statek

Gry Wiedźmin 3: Dziki Gon spodziewamy się w 2014 roku i docelowo powinna ona trafić na wszystkie platformy nowej generacji jak komputery PC, Sony PlayStation 4 i najprawdopodobniej Xbox 720. Jednocześnie twórcy obiecują, że gra zostanie pozbawiona rygorystycznych i uciążliwych zabezpieczeń DRM.

wiedźmin 3 karczma

Źródło: PCGamer

Nie przegap

Komentarze (40)

  1. TheEquinoxe
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2013-04-16 23:41

    "W dalszym ciągu do sieci trafiają jednak kolejne informacje dotyczące Dzikiego Gona"
    A nie przypadkiem Gonu? Wypadałoby poprawić bo kuje w oczy.
    Screeny ładne, aczkolwiek widzę, że trzeba popracować nad oświetleniem krawędzi, brzydko wyglądają, powinny być gładsze.

    Skomentuj

  2. witcher13
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-04-16 23:44

    Poproszę wersję na Linuxa!

    Skomentuj

  3. Cacek93
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-04-16 23:56

    Wszędzie minusy!
    We have badasse here :D

    Skomentuj

  4. pat1ryk
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2013-04-16 23:59

    Jak dla mnie grafika jest zbyt kreskówkowa. Wiedźmin powinien być bardziej mroczny.

    Skomentuj

    1. Nighter13
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2013-04-17 00:24

      To jeszcze stary silnik, kolorystyka i wygląd może się znacznie zmienić. Czekamy na ss z nowym silnikiem :)

      Skomentuj

    2. Touldie
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2013-04-17 01:35

      Mroczny, nie kreskówkowy, czyli jaki?? Tak napisałeś, że pewnie sam nie wiesz o co ci chodzi...

      Skomentuj

    3. Rashton
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2013-04-17 09:20

      Zgadzam się, niedawno przeszedłem Wiedźmina 1 i potem zacząłem grać w 2, od razu uderzyła brzydka grafika, widocznie to samo będzie w 3..
      No i świetna sprawa, brak zabezpieczeń DRM, brak problemów, bo kto będzie chciał ten i tak spiraci, a jak spiraci i mu się spodoba to może kupi

      Skomentuj

      1. Kieresz
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2013-04-17 10:04

        wiedzmin 2 brzydka grafika.....grasz w 320x240?? (GT nazwalo grafike z W2 jedna z najlepszych w historii.....)

        Skomentuj

        1. Dunny
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2013-04-17 18:09

          (GT nazwalo grafike z W2 jedna z najlepszych w historii.....) ....historii czego ?

          Skomentuj

          1. Abgan
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-04-21 17:58

            Pewnie przemysłu mleczarskiego. Pomyśl kurna trochę.

            Skomentuj

  5. Andreneus
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-04-17 07:52

    Oby tylko nie zepsuli tak dobrej gry.

    Skomentuj

  6. piorun84
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-17 10:10

    Mocno śmierdzi SKYRIMem szczególnie w zimowych sceneriach

    Skomentuj

  7. damianox89
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-17 11:43

    Jakiegos szalu graficznie nie bedzie

    Skomentuj

    1. G0R088
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2013-04-17 13:57

      ale przyznaj że grafika w Wiedźminie to tylko mały szczegół, papierek od cukierka jakim jest fabuła.

      Dla mnie mogła by być jak w drugim Wiesiu tylko troszkę ciemniejsza, mroczniejsza...

      Skomentuj

  8. ElitarnyPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-17 13:35

    No no :) Osobiście doczekać się nie mogę, Ale fryzura Gelarta na ostatnim zdjęciu jest conajmniej nie gustowna :)
    Jeszcze sporo roboty przed nimi, więc trzymam kciuki.

    Skomentuj

  9. Sakret
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-17 16:21

    co do gry to doczekac sie nie mozna ;]

    Skomentuj

  10. gringo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-04-17 16:28

    Żeby to tylko nie była taka katastrofa jak W2. Jedynka mimo gorszej grafiki była duzo lepsza grą od 2. Niespelnione obietnice tworcow o otwartym swiecie, dowolnym poruszaniu się, sensownym rozwoju postaci dobrym systemie walki itd mozna by wymieniac i wymieniac. Znim kupie kolejna czesc poczytam komentarze zeby znowu nie wywalic kasy w bloto. Chcial bym pograc supersprawnym wiedzminem a nie kulającym się przy kazdym przeciwniku rencista z balkonikiem ktory uniemozliwa mu skakanie.

    Skomentuj

    1. shamad
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-04-19 20:08

      OO dokładnie w pełni się z szanownym współforumowiczem zgadzam. Jedynka oferuje nadal kawał solidnego, dobrego RPG - ostatnio zakupiłem ostatnia wersję z patchami i dodatkami (nie mylić z kolekcjonerską z figurkami i innym śmieciem) i tylko czekam kiedy będę miał czas żeby znów pograć. 2'kę na pożyczonej kopii przeszedłem w weekend a własciwie to w weekendowy wieczór - totalna porażka, z RPG zrobili konsolową napie...
      Miejmy nadzieję, że zmiany pójdą raczej w takim kierunku jak w Fallout 3 gdzie podstawka była żenująca ale już New Reno jest mile "zRGOwione", nie jest to nadal niedościgniona 2 ale jak na dzisiejsze, coraz bardziej kiepskie standardy to i tak jest dużym krokiem naprzód (i nie chodzi mi tu o grafikę bo to jeden z mniej znaczących aspektów dobrego RPG)

      Skomentuj

  11. grzecho 75
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-17 16:55

    Te włosy wyglądają strasznie :o

    Skomentuj

  12. eryk1310
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-04-17 18:34

    to jest wersja jakaś nawet nie alfa a wy juz gadacie...
    poczekajcie do premiery :)
    i tak będzie polski hicior !

    Skomentuj

  13. radzior1111
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-17 22:25

    błagam niech nie zmianiają wyglądu. w 2 części wygląda tak jak go sobie z książki wyobrażałem. mogą mu moim zdaniem dodać co najwyżej zarost i to taki który będzie można ogolić

    Skomentuj

  14. radzior1111
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-17 22:26

    zapomniałem dodać ze wyglądu Geralta ;p

    Skomentuj

  15. szymon708
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-04-18 15:19

    Graficznie porażka. Zobaczcie miecz na 2 screenie. Pixele ! Co to za rozdziałka była ?