Na topie

Wiedźmin 3 trafi na Nintendo Switch!

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: E3 Kiedy premiera Na Topie polskie gry RPG Producenci: CD Projekt RED Nintendo

Myśleliście, że Nintendo niczym nie zaskoczy podczas swojej konferencji na E3 2019? Myliliście się! To bez wątpienia kandydatka do wiadomości dnia: Wiedźmin 3 trafi na Nintendo Switch.

  • Wiedźmin 3 trafi na Nintendo Switch!
A A

To jedna z największych niespodzianek ogłoszonych podczas cyklu konferencyjnego targów E3 2019. Wiedźmin 3 trafi na konsolę Nintendo Switch!

Wiedźmin 3 to jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat, a przeniesienie jej na konsolę Nintendo Switch oznacza, że… Już wkrótce będziemy mogli bawić się przy niej nie tylko w czterech ścianach, ale też w autobusie lub tramwaju, na działce, na szkolnym korytarzu czy w poczekalni do dentysty, a nawet tam, gdzie król chodzi piechotą.

Co najlepsze, na Nintendo Switch trafi kompletne wydanie gry Wiedźmin 3, co oznacza, że otrzymamy dostęp nie tylko do „podstawki”, ale też obu olbrzymich rozszerzeń fabularnych (Serca z kamienia oraz Krew i wino), jak również kompletu 16 darmowych DLC. Łącznie oznacza to około 150 godzin zabawy, albo i więcej, jeśli nie chce się niczego przegapić.

Premiera gry Wiedźmin 3 na Nintendo Switch odbyć ma się jeszcze przed końcem tego roku, ale na razie nie znamy dokładnej daty. Jeśli jesteście pewni zakupu, już dziś możecie złożyć zamówienie przedpremierowe, a jeżeli potrzebujecie dodatkowej zachęty, to zerknijcie na zwiastun poniżej…

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch – trailer gry z E3 2019:

Źródło: Nintendo, CD Projekt RED

Odsłon: 5217 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
  1. DrMjut
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-11 19:26

    Poczekam aż wyjdzie na pralko-lodówkę

    Skomentuj

    1. Radical
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-06-12 08:38

      A co tylko elyta z mocarnymi pc może grać w gry?

      Skomentuj

  2. preczzcenzuro
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-06-11 20:20

    miałem pisać że może jeszcze zrobią planszówkę ... eh

    Skomentuj

  3. mgkiler
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-06-11 20:36

    Grafika jak W3 na LOW i dodatkowo polygonów chyba trochę mniej.

    Ale i tak robi wrażenie, że takie "tablety" (bez obrazy Nintendo) mają niesamowitą już moc.



    Skomentuj

  4. mgkiler
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-11 20:37

    A i trailer jest w 720p.

    Nintendo ma 720p ekran, ale po podłączeniu do TV może mieć 1080p. Tylko prawdopodobnie W3 będzie na stałe 720p nawet na TV.

    Ale i tak jest nieźle.



    Skomentuj

    1. jonny2003
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-06-11 23:12

      Albo i mniej i nie stałe a skalowane w zależności od obciążenia.

      Skomentuj

  5. Foxy the Pirate
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-06-11 22:38

    Po co komu ten port?

    Skomentuj

    1. Radical
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-06-12 08:39

      A po co komu ray tracing w quake 2?

      Skomentuj

    2. michal_mat
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-06-12 09:54

      Bo pewnie znajdzie się wystarczająco dużo chętnych wśród 35 mln właścicieli tej konsolki?

      Skomentuj

      1. DzikiWariat
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-12 11:31

        W Polsce nintendo nigdy nie miało dużej bazy graczy. Może dlatego, że kiedy pierwsze konsolki robiły furorę, tu jeszcze ludzie w kolejkach po lodówki stali.
        Ostatnio na urlopie w Polsce szukałem sobie jakiejś gierki na switcha. W 5 sklepach typu rtv/agd nawet konsoli nie mieli. W końcu jakiś odpad w MM znalazłem.

        Skomentuj

        1. michal_mat
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-06-12 14:16

          Ok, ale co ma baza posiadaczy konsoli od N w Polsce do robienia portu? Myślę że CPR patrzy na rynek na całym świecie.

          Skomentuj

    3. gameforever
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-06-12 10:39

      a po co komu GTA5 na peceta, jak sprzedało się rekordowo na konsolach, a po to, że nie każdy kto ma peceta ma konsole i nie grał, także wydali i też się sprzedało, znam wiele osób co kompa używają tylko do pracy, np. proste lapki na i3 z integrą intela i w domu mają zamiast ps/xbox właśnie switcha bo co jak co konsola numer 1 pod względem sprzedazy, ktoś taki na bank ogra z przyjemnościa wieśka 3

      Skomentuj

      1. michal_mat
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-06-12 14:19

        Generalnie racja, ale z tym numerem jeden w sprzedaży konsol to fantazja pogalopowała :). Nie wiem czy przegonił Switch X1, do PS4 jeszcze dalej.