Na topie

Konkurs WIWA - wygraj dekoder DVB-T - wyniki

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Tunery TV

Kategoria: Tunery TV Wydarzenia

Nagrodzeni w konkursie

Konkurs zorganizowany przez redakcję benchmark.pl wraz z firmą WIWA, w którym można było wygrać tunery WIWA HD 90, HD 50, HD 100 i anteny AN 220 i AN 200, został zakończony. Poniżej prezentujemy listę laureatów.

AA
Zwycięzcy Nick w serwisie  Nagroda
Mateusz Holak Hearthland93 WIWA HD 90 + antena AN 220
Kamil Federkiewicz Ferdas48 WIWA HD 50 + antena AN 200
Jakub Żuradzki gloryseeker WIWA 100

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

WIWA Tunery DVB-T konkurs Anteny

Poprawne odpowiedzi:

1. Jakie rozdzielczości obsługuje WIWA HD-80?
a) 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, auto

2. Jakie formaty audio odtwarza WIWA HD-90?
b) E-AC3, AC3, MP3, WMA, WAV, ACC/WMA

3. Jakie pasmo obsługują anteny WIWA AN 200 i AN 220?
a) UHF, VHF, FM

4. Pytanie otwarte: Co powinien oferować idealny dekoder DVB-T? Odpowiedź uzasadnij w interesujący (również humorystyczny) sposób.

Hearthland93: Twój dekoder raz włączony - nigdy więcej zauważony - filmy,muza, TVP - on cię nigdy nie zawiedzie.

Ferdas48: Idealny dekoder dvb-t to taki który ma kartę sieciową oraz DLNA i udostępnianie kanałów po sieci.

gloryseeker: Odczyt płyt winylowych? A na serio to porządny wzmacniacz sygnału z anteny bo w XXI wieku są z tym ciągle problemy 30 km od stołecznego miasta.
..

Odsłon: 8735 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. Fa_sol
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-08-08 16:24

    Gratulacje chłopaki, fajny sprzęcik wygraliście ;)

    Skomentuj

  2. lament
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2012-08-08 16:42

    Fajnie, ale "auto" to nie rozdzielczość.

    Skomentuj

  3. miedzianek
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2012-08-08 16:59

    Odpowiedzi na pytania otwarte...WTF? Te pierwsze to rymowanka miala byc? Bo jakos sie nie rymuje-.-

    Skomentuj

  4. Sakret
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2012-08-08 17:53

    Gratuluję zwycięzcą

    Skomentuj

  5. shadowman333
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2012-08-08 17:58

    Jestem zaskoczony, że nie trzeba "polubić" strony, aby zobaczyć wyniki.

    Skomentuj

  6. nover
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-08-08 18:37

    gratki :)

    Skomentuj

  7. Robcio5551
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-08-08 18:42

    Można wiedzieć kiedy będą wyniki konkursu płyty głównej gigabyte? Ten konkurs zakończył się 8 sierpnia i już są wyniki , a od płyty gigabyte 1 sierpnia i dalej nie ma.

    Skomentuj

  8. Extreme191
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-08-08 18:55

    Ja już mam swój dekoder Wiwy polecam. Zakupiłem w Tesco.

    Skomentuj

  9. ryhard
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-08-08 20:09

    z tymi antenami od "wiwy" to niezła ściema ha ha ha
    praktycznie każda stara dotychczas używana antena jest na tyle dobra aby bez problemu odbierać sygnał cyfrowej naziemnej TV! sam odbieram sygnał z nadajnika oddalonego o 70 km i siła sygnału jest w granicach 70% zero zacięć
    rozumiem że w konkursie wygrywa się za darmo ale zakup
    takiej anteny to tylko niepotrzebny wydatek i tyle w temacie

    Skomentuj

    1. Maciej Lewczuk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-08-09 09:14

      Ktoś nakazuje ich zakup? Jeśli nie masz żadnej to warto kupić dedykowaną. Jeśli masz starą to ona najczęściej w zupełności wystarczy, no chyba, że do nadajnika będzie kilkadziesiąt km, wtedy różnie może być.

      Skomentuj

  10. witkos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-08-09 01:32

    Gratulacje :)

    Skomentuj

  11. gloryseeker
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-08-09 10:37

    Dzięki. Jakoś nie mogłem się zdobyć na wyżyny rymów częstochowskich...
    Przynajmniej generację lcd/led mogę sobie odpuścić... na oledy to już pewnie zarobię... pozdro 4all.

    Skomentuj

    1. Maciej Lewczuk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-08-10 09:01

      Nie było wymogu towrzenia rymowanek ;D

      Skomentuj

  12. gloryseeker
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-07-31 00:13

    Po roku korzystania z dekodera Wiwa 100 wygranego w tutejszym konkursie stwierdzam, że powyższy egzemplarz nie jest wart złamanego miedziaka (z perspektywy użytkowników w wieku 80+). A oto dlaczego:
    1. korzystanie z oprogramowania - włączania samego dekodera, przebrnięcia przez menu główne wymaga więcej niż jednego przycisku.
    2. dekoder stojąc obok telewizora wyłapuje sygnał jedynie kiedy pilot znajduje się pod odpowiednim kątem i w odpowiednim miejscu (czasem nie działa nawet na wprost)- żeby nie było, na nowych bateriach i w ręku które miało już nie jeden pilot zdalnego sterowania.
    3. ogólnie dodatkowe funkcje są zbędne osobom chcącym jedynie oglądać TV, a z samym oglądaniem jest problem, bo u mnie wyłapało tylko multipleks 1...
    Przygoda z dekoderem skończyła się na kupnie plazmy panasonica i żonglowanie pilotami odłożono do lamusa, a nawet bez problemu telewizor złapał wszystkie kanały naziemne (multipleks 1 nawet siła i jakość się poprawiły), widocznie w TV montują lepsze dekodery niż w samych dekoderach :)
    Ogólnie sprzętu nie polecam. Młodzi może się zorientują jak to działa, ale dla starszych ludzi to mordęga...
    Jedynym plusem, to że kineskop u dziadków został zastąpiony plazmą i ten marny model dekodera rozdawany za darmo w konkursie poszedł do szafy. Jeśli starzy ludzie kupują nowy telewizor, żeby nie korzystać z tego dekodera, to o czymś świadczy i to raczej pejoratywnie (model zbyt czuły i nie wybaczający błędów użytkowników).