Gry

Na ile godzin wystarczy nowy Wolfenstein?

z dnia 2014-05-12
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
23 komentarze Dyskutuj z nami

Jens Matthies, dyrektor kreatywny Wolfenstein: The New Order, zabrał głos w sprawie długości kampanii, która oddana zostanie tutaj w ręce graczy.

Wolfenstein: The New Order gra długość

Premiery jakiej gry najbardziej obecnie wyczekujecie? Jeśli Wolfenstein: The New Order, to z pewnością nie jesteście sami. Machine Games zdaje się szykować naprawdę interesującą produkcję, o której na ostatniej prostej przed debiutem dowiadujemy się jeszcze czegoś ciekawego.

Jens Matthies, dyrektor kreatywny Wolfenstein: The New Order, zabrał głos w sprawie długości kampanii, która oddana zostanie tutaj w ręce graczy. Chociaż temat ten był już poruszany wcześniej, to okazuje się, że nie wyjaśniono go do końca.

Wprawdzie ponownie wspomina się o około 20 godzinach rozgrywki, ale tak naprawdę nie trzeba będzie na tym kończyć zabawy. Twórcy postarali się bowiem o to, by można było przejść grę jeszcze raz i poznać wtedy nieco inną historię.

"Myślę, że przejście gry zajmie około 20 godzin. Będzie jednak wiele zachęt do zagrania pod raz drugi, zwłaszcza po to, by zbadać alternatywną linię czasową. Ta gra jest przeznaczona dla pojedynczego gracza, ale została zbudowana by zachęcać do powracania do niej. Przede wszystkim, gracz dokonuje ważnego wyboru już na początku, w wyniku którego zmienia się klimat tej historii. Zaleca się podjąć drugą próbę przejścia gry by zobaczyć, co się stanie, jeśli dokona się innego wyboru."

Premiera Wolfenstein: The New Order odbędzie się 20 maja. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: vg247, gamespot

marketplace

Komentarze

23
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  no nie wiem... od dłuższego już czasu (niestety) podchodzę do zapowiedzi, trailerów, gameplayów i innego marketingowego szajsu sceptycznie...
  smutne jest w tym to, że najczęściej moje obawy zostają potwierdzone finalnym produktem. (gram od 1988 r)
  wypowiedź jest szczera, ale jeśli ktoś z młodszych graczy nazwie mnie malkontentem to pochylę głowę w pokorze...

  jednak coś mi mówi, że, nie mając nie wiadomo jak wydumanych oczekiwań, będzie to kawał dobrej gry i historii wciągającej nawet tych sceptycznych, nawet za uszy...

  na koniec wyrażę nadzieję, że ten szósty zmysł dobrze mi podpowiada i nie jest to, broń bobrze, głos dziecięcej naiwności... :)
 • avatar
  Gdzie te czasy kiedy pierw wypuszczali demo..
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  Ostatnio oglądałem ligę sprawiedliwych. Był tam odcinek, w którym 3 rzesz wygrała drugą wojnę światową. Problem polegał na tym, że w całym odcinku nie było ani jednej swastyki... Patrząc na zdjęcie - tutaj, mam nadzieję nie będzie tak samo.
  Zaloguj się
 • avatar
  Czekam na tą gierkę.Myślę,że się nie zawiodę;)
  Zaloguj się
 • avatar
  Te york bujaj się tzw. gimbazo he.
  Zaloguj się