Na topie

Xiaomi zapowiada wizytę na MWC 2019 - nowa wersja Xiaomi Mi Mix 3?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: 5G Chińskie telefony MWC 2019 Producenci: Xiaomi

Być może na imprezie w Barcelonie pokazana zostanie nowa wersja Xiaomi Mi Mix 3 wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon 855 i wspierająca sieć 5G.

 • Xiaomi zapowiada wizytę na MWC 2019 - nowa wersja Xiaomi Mi Mix 3?
A A

Targi CES 2019 przeszły już do historii, ale nie będziemy długo czekać na kolejną dużą branżową imprezę. Pod koniec lutego w Barcelonie odbędą się targi MWC 2019, na których pojawi się między innymi Xiaomi.

Chiński producent nie tylko wystawi swoje produkty na przygotowanych stoiskach, ale zorganizuje też konferencję prasową. Zaplanowano ją na 24 lutego, a więc na dzień przed oficjalnym startem imprezy. Nie ma w tym nic dziwnego, to dość powszechna praktyka producentów. Bardziej zastanawiające jest to, czego możemy się spodziewać.

Pierwszy typ to nowa wersja Xiaomi Mi Mix 3 wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon 855 i wspierająca sieć 5G. O jej istnieniu wiemy już od pewnego czasu, ale na globalną premierę wciąż czekamy.

Trudno wskazać inne nowe urządzenia mobilne, jakie moglibyśmy zobaczyć na konferencji Xiaomi. Bardzo prawdopodobne jest za to, że producent będzie chwalił się nową technologią dotyczącą czytników linii papilarnych zintegrowanych z wyświetlaczami. Ze wstępnych doniesień wynika, iż udało się nie tylko poprawić czułość tego elementu, ale też zwiększyć obszar, na którym będzie działać.


Źródło: pocket-lint, Mi, Xiaomishka

Odsłon: 3930 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Mobile w marketplace

 1. PITUCH3
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-01-18 16:37

  i bateryjka 2600mAh ?:P

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!