Na topie

Zima zawitała do Forza Horizon 3

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Udostępniony został już dodatek Blizzard Mountain. Znacząco zmienia on oblicze rywalizacji w Forza Horizon 3.

  • Zima zawitała do Forza Horizon 3
A A

Jeśli spędzacie przy Forza Horizon 3 sporo czasu to zapewne o tym wiecie. Jeśli jednak na jakiś czas zdecydowaliście się ten tytuł odstawić to przypominamy, iż wzbogacił się on właśnie o pierwszy większy dodatek - Blizzard Mountain.

Ty samym do gry zawitała zima. Blizzard Mountain to bowiem wyścigi w górach pokrytych śniegiem i lodem, często w akompaniamencie śnieżyc. Rywalizacja odbywa się tutaj na zasadzie mini kampanii, liczyć można też na kilka nowych pojazdów, między innymi Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX czy Nissan Titan Warrior Concept. Do odblokowania jest 28 osiągnięć.

„Dodatek Blizzard Mountain wprowadza niespotykane wcześniej w grach z serii Forza Horizon zimowe scenerie, a w nich szybką jazdę po oblodzonych trasach, zmienne warunki pogodowe od lekkich opadów śniegu po lodowe zamiecie oraz nowe ustawienia pojazdów, w tym zimowe opony. Wraz z nowymi sceneriami, w dodatku Blizzard Mountain do gry Forza Horizon 3 graczom przyjdzie zmierzyć się ze śniegiem, lodem, ekstremalnymi wzniesieniami i śnieżnymi burzami, próbując swoich sił w walce o tytuł Króla Góry.”


Blizzard Mountain oferowanych jest w ramach przepustki sezonowej, a także w wolnej sprzedaży. Niestety w takim wypadku to dość spory wydatek - około 90 złotych.

Źródło: Xbox Polska

Odsłon: 8584 Skomentuj newsa
Komentarze

19

Udostępnij
  1. JohnWoo
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-12-15 16:10

    Brawo Micro$oft, czlowiek kupuje gre za prawie 400zl (90$), wersje ultimate, ktora nie zawiere season passa, serio?!

    Skomentuj

    1. Cyggu
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-12-15 16:53

      Na drugi raz czytaj to co kupujesz, wyraźnie jest napisane co zawiera wersja Ultimate. Pretensje miej tylko do siebie.

      Skomentuj Historia edycji

      1. JohnWoo
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2016-12-15 18:04

        Ja nie mam pretensji o to, ze go tam nie bylo, bo o tym wiedzialem, tylko o to, ze placi sie tylke za gre to powinno to raczej wchodzic w jej sklad, przynajmniej wiekszosc o ile nie wyszyscy producenci tak robia.

        Skomentuj

        1. Yaceek
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2016-12-15 21:44

          Wiedziałeś, że nie ma season passa, a mimo to i tak dałeś 90$? To świadczy tylko o tobie i twojej umiejętności robienia zakupów.

          Skomentuj

        2. kitamo
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2016-12-16 09:34

          tak, wina Microsoftu że ludzie chcą to w tej cenie kupować. normalnie rece opadają.

          Sa ludzie co kupują kolekcjonerki za 400% wartości i tez nie ma w nich season passa.

          Skoro kupiłeś za 4 paczki gre to jakiś powod musial być, a teraz masz pretensje ze Microsoft wydał edycję która tyle kosztuje ? mieli zabronić Ci kupować ? może na policje dzwonić? listy z błaganiami wysyłać ?

          Skomentuj Historia edycji

  2. mutissj
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2016-12-15 16:16

    nie kupie bo nie mam 10

    Skomentuj

    1. Tito1987
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2016-12-15 16:35

      To żałuj, bo gra jest zajebista :P Grałem w wiele ścigałek, ale FH3 zmiata wszystko według mnie oczywiście :P

      Skomentuj

      1. kubas246
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-12-15 17:54

        Dokładnie. Ja tam nigdy fanem wyścigów nie byłem, coś tam w różne gry pograłem (NFS, Grid, DIRT i inne) ale FH3 to mistrzostwo. Kupię pewnie przy najbliższej lepszej promocji (teraz grałem demo).

        Skomentuj Historia edycji

        1. Jake_24
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2016-12-15 23:30

          Też ograłem demo i jestem zdecydowany na zakup ale nie za te pieniądze. Poczekam aż stanieje i będzie zawierała wszystkie dodatki to wtedy zakupię.

          Skomentuj

  3. andrzej855
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-15 19:22

    Z tą grą mam tylko problemy... 2gb na gtx 770 powoduje crashe gry. Widocznie upgrade trzeba zrobić dla jednej gry :(

    Skomentuj

  4. slawi7
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-12-15 21:40

    Mnie tez gra bardzo się podoba tylko gdzie ją kupić w wersji na PC ..

    Skomentuj

    1. 1zboro1
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-12-15 22:12

      W Windows Store ją kupisz

      Skomentuj

    2. 1zboro1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-12-15 22:12

      W Windows Store ją kupisz

      Skomentuj

  5. kristof080
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2016-12-15 23:40

    Co? Zeby pojezdzic na sniegu, trzeba dodatkowo placic? Za nie dlugo zeby pojezdzic, trzeba bedzie opony dokupic. Do czego ten swiat zmierza?

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-12-16 09:39

      i nie zauwazyles pewnie że sa nowe auta, nowe trasy itp. ? normalny dodatek jak w wielu innych grach.

      Skomentuj

    2. FishKebab
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-12-18 11:35

      Albo nie masz prawa jazdy albo mózgu, do jazdy na śniegu trzeba fizykę cala dostosować, a jak na Arcade to jest dość dobrze to zrobione.

      Skomentuj

    3. FishKebab
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-12-18 11:35

      Albo nie masz prawa jazdy albo mózgu, do jazdy na śniegu trzeba fizykę cala dostosować, a jak na Arcade to jest dość dobrze to zrobione.

      Skomentuj

    4. FishKebab
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-12-18 11:35

      Albo nie masz prawa jazdy albo mózgu, do jazdy na śniegu trzeba fizykę cala dostosować, a jak na Arcade to jest dość dobrze to zrobione.

      Skomentuj

  6. popo601
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-12-16 09:11

    Forza Horizon 3 to mistrzostwo świata i wątpię, aby jakakolwiek konkurencja jej kiedykolwiek zagroziła, ja gram od premiery i bawię się wyśmienicie a dodatkiem zimowym jestem wręcz zachwycony, bo jest mega klimatyczny i bajecznie ładny i do tego ta zamieć śnieżna ehhhh można by tak pisać jeszcze długo.