Na topie

Zwiastun zapowiadający beta testy Call of Duty: WWII

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Pierwsi szczęśliwcy jeszcze w tym miesiącu będą mieli okazję do przyjrzenia się rozgrywce. Beta Call of Duty: WWII odbędzie się na konsolach.

  • Zwiastun zapowiadający beta testy Call of Duty: WWII
A A

Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż z Call of Duty: WWII wiązane są całkiem spore nadzieje. Porzucenie konfliktów osadzonych w przyszłości na rzecz II wojny światowe to coś, na co wielu graczy czekało. Pierwsi szczęśliwcy jeszcze w tym miesiącu będą mieli okazję do przyjrzenia się rozgrywce.

Stanie się tak oczywiście za sprawą beta testów. Niestety, będą miały one charakter zamknięty. Zapewne domyślacie się, dla kogo zostały przygotowane. Tak, dla osób decydujących się na przedpremierowe zamówienie gry.

Zamknięta beta odbywać będzie się w dwóch turach. Pierwsza potrwa od 25 do 28 sierpnia - tylko na PlayStation 4. Druga natomiast od 1 do 4 września - na PlayStation 4 i Xbox One.

„Bądź jedną z pierwszych osób, które przetestują tryb wieloosobowy Call of Duty: WWII w prywatnej becie, zobaczą nowe mapy i stworzony przez Sledgehammer Games drużynowy tryb Wojna. Wypróbuj wszystkie pięć dywizji i wypatruj nowej zawartości podczas bety.”


Źródło: Call of Duty

Odsłon: 4662 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-14 22:11

    W końcu coś ciekawego u Activision

    Skomentuj

  2. typ71
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-08-14 22:28

    rip dice

    Skomentuj

  3. typ71
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-08-14 22:28

    rip dice

    Skomentuj

  4. Wizzu
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-08-15 00:13

    Jak zwykle położyli 'sami wiecie co' na graczy PC, nie wspominając o tym, że beta testy są dla tych, którzy już kupili przedpremierowo grę (czyli w skrócie: "kupiłem CODa to teraz sprawdzę czy nie wtopiłem). Podejście do klienta lvl. Activision :D

    Skomentuj Historia edycji

      1. Phurret
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-08-15 16:06

        On odniósł się do wydawcy, a nie do klientów, nerwusie.

        Skomentuj

    1. Ben_Dover
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-17 13:05

      Bo to niby jest "powrót do tradycji", ale tylko jeśli chodzi o realia. Widać dokładnie w którą stronę zmierza gra. Na pewno nie jest to strona dobrych, klasycznych FPSów. Jak dla mnie CoD to przede wszystkim 1 i 2 część, ewentualnie jeszcze dwie odsłony Modern Warfare, choć one już też uciekały mocno do "causalowości". Jeśli tworząc strzelankę FPS priorytetowo traktuje się konsole, to coś tu jest jednak nie tak. Po pierwszej zapowiedzi, ze świadomością że to będzie WW II, marzył mi się powrót do korzeni. A co będzie w praktyce? Machanie gałką i wspomaganie celowania. W praktyce, na PC będzie stosunkowo zbyt prost - jak zwykle w ostatnich CoD.

      Skomentuj

  5. saha8
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-08-15 00:33

    Powrót do korzeni, klimat II WŚ wtedy ta seria była najciekawsza. Teraz z nową grafiką i silnikiem może być dobrą decyzją. Co do beta testów to małe znaczenie ma platforma na której takie testy przeprowadzają , ważniejsze jest to jak będzie wyglądać dystrybucja "gotowej" wersji na poszczególne platform.

    Skomentuj

  6. Snack3rS7PL
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-08-15 01:46

    A na czym Ci państwo tę grę stworzyli? Na konsolach?!

    Skomentuj

      1. Snack3rS7PL
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-08-15 20:00

        Tak właśnie myślałem. Stąd towar wygląda jak po praniu, niepierwszej jakości, jednak dzięki działaniu mikrofal wciąż jest reklamowany jako "prosto z pieca".

        Skomentuj

  7. Stashqo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-08-15 05:29

    Czy tylko mi się wydaje, że żołnierze na tych trailerach biegają 3x szybxiej niż w rzeczywistości? ;) Pomysł z powrotem do ww2 ok, ale to wciąż ten sam, przestarzały silnik co w ostatnich 30 cod'ach. W moich oczach wygląda po prostu na przebranego klona poprzednich gier.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Snack3rS7PL
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-08-15 20:01

      Odgrzewany - już nawet nie schabowy - a mielony kotlet w mikrofali...

      Skomentuj

  8. BILInek
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-08-15 08:42

    Juz sie boje jak to bedzie chodzilo na PC skoro nawet bety nie ma.... zadnego preordera!!!! 3 miesiace recenzje i deep Forum Investigation dopiero wtedy moze sie zdecyduje.... ale i tak cos czuje znow fps 93 bloka i do tego wszechobecne zwiekchy zawieky, lagi dropy fps itd!!! COD zaliczyl lage na pysk juz dawno a Infinity WArfare zabilo dla mnie CODA na amen!!!

    Skomentuj Historia edycji

  9. shadowman333
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-15 12:20

    Szczerze mówiąc słabo to wygląda. Animacje kiepskie, graficznie też. Zobaczymy po premierze co z tego wyjdzie. Jak na razie trailer nie zachęca do kupna.

    Skomentuj

  10. Michał 06
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-08-15 13:12

    Nie żebym był jakimś maniakiem grafy ale trochę bidnie to wygląda :(