Na topie
Udostępnij

Jaki laptop

To cykl poradników w których przygotowujemy zestawienie laptopów z wybranego przedziału cenowego. Doradzamy w kwestii ekranu, dysku twardego, pamięci RAM, wydajności procesora, wydajności 3D, czasu pracy na baterii, mobilności, wyposażenia w złącza i jakości wykonania.

Najpopularniejsze

Nie przegap

 • Polecane laptopy do gier. TOP 10

  Laptopy do gier to coraz prężniej rozwijający się segment rynku. Zastanawiasz się jaki laptop do grania kupić? Zobacz nasze zestawienie polecanych laptopów gamingowych - ceny laptopów z kartą GTX 1050 już powyżej 3000 zł!

  Zobacz strefę Najlepsze produkty

 • TOP 5 laptop biznesowy

  Jaki laptop biznesowy wybrać? W TOP 10 polecamy modele wyróżniające się funkcjonalnością, jakością wykonania i mobilnością. To powinna być m.in. wytrzymała obudowa, duża liczba złącz, wytrzymała bateria, mocny procesor, dysk SSD, min. 8GB RAM i matowy ekran.

  Zobacz strefę Najlepsze produkty

 • Jaki laptop 17 cali? Polecane laptopy z dużym ekranem

  Szukasz laptopa z dużym ekranem? Przygotowaliśmy dla Ciebie wybór najlepszych laptopów w różnych segmentach cenowych do 2000 zł, 2500 zł, 3500 zł oraz laptopa z z ekranem 17 cali do gier. W naszym TOP 5 polecamy wyróżniające się i najbardziej opłacalne laptopy 17 cali na rynku.

  Zobacz strefę Najlepsze produkty

 • Jak wybrać laptopa 2018? Poradnik

  Twój stary laptop odmawia już posłuszeństwa? Planujesz kupno nowego laptopa w 2018 roku? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, który pomoże Ci podjąć decyzję. Dowiesz się na co zwrócić uwagę i jakie są najważniejsze cechy laptopa do pracy, hybrydowego i do gier.

  Zobacz strefę Jaki laptop