Monitory

24 cale od Mitsubishi. Nowy panel Full HD

przeczytasz w 1 min.

Mitsubishi wkrótce doda do swojej oferty monitor LCD z linii Viseo - model MDT243WG II. Widoczny na poniższym zdjęciu monitor cechuje się 24,1-calowym wyświetlaczem, o natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czasie reakcji 6ms (GTG), kontraście 2000:1, jasność 500 cd/m2. Producent zaimplementował w urządzeniu technologię MP Engine II, która ma oferować dużą lepszą jakość obrazu. Niestety nie podano jak działa ta technologia.

W dolnej cześć monitora będą znajdować się dwa 5W głośniki, dodatkowo monitor zostanie wyposażony w pilot i gniazdo słuchawek 3,5 mm, a także złącze S/PDIF. Urządzenie będzie dysponowało złączami obrazu: D-Sub, DVI oraz dwa HDMI.

Mitsubishi ma trafić do sprzedaży w Japonii 28 października w cenie ok. 1100 dolarów. Na razie nie wiadomo czy monitor pojawi się na rynku europejskim i jaka będzie jego cena.

Źródło : TCM/impress.co.jp

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jest to wypisz wymaluj Nec 24WMGX3. Nawet pilot ten sam i przyciski z przodu. Jedynie napis zamiast nec glosi mitsubishi. Ciekawe czy matryca rowniez MVA i jak z pozostalymi parametrami.