Gry

A Way Out ciepło przyjęte przez graczy

przeczytasz w 1 min.

Przedstawiciele studia Hazelight mają powody do zadowolenia. W ciągu około dwóch tygodni od premiery sprzedaż A Way Out przekroczyła milion egzemplarzy.

A Way Out nie było najgoręcej wyczekiwanym tytułem. W połączeniu z pewnymi założeniami dotyczącymi rozgrywki (o których później) mogło rodzić to obawy związane ze sprzedażą. Okazuje się, że były one niesłuszne.

Pierwsze oceny wystawiane przez branżowe media wyglądały bardzo obiecująco. Wygląda na to, że w gracze dali im wiarę. Przedstawiciele studia Hazelight poinformowali, iż w ciągu około dwóch tygodni od premiery sprzedaż A Way Out przekroczyła milion egzemplarzy.

Gra trafia na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One, ale mówić trzeba tutaj o bardzo dobrym wyniku. Rozgrywka A Way Out odbywa się bowiem wyłącznie w kooperacji. Dodatkowo wystarczy jeden zakupiony egzemplarz, druga osoba może zostać zaproszona i po pobraniu wersji próbnej dołączyć do zabawy za darmo. Z drugiej strony wypada też zaznaczyć, że A Way Out kosztuje mniej niż zdecydowana większość nowych gier.


Źródło: Electronic Arts

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Oczywiście że bardzo ciepło przyjęte jakby inaczej gra bawi i uczy jak spie....ć z więzienia.

  Epicko im to wyszło duże brawa i Pinata!
  • avatar
   Kenjiro
   1
   Ponoć fajna gra, ale niestety nie pogram, bo wśród moich znajomych nie ma żadnego gracza.
   Tak więc szkoda, ale może pojawi się jakiś mod, który umożliwi grę pojedynczą...
   • avatar
    decrypterie
    0
    skończyłem całą dzień po premierze , 6h zabawy , plus taki że drugi gracz nie musi jej kupować tylko pobrać a i cena gry 120zl więc można zrzutke zrobić i po 60zl wyjdzie, świetna historia , jedynie na minus to sterowanie postacią , również jeśli chodzi o fabule to w więzieniu wcale się dużo nie dzieje i większość akcji toczy się poza nim.