Gry

Activision zachwala Call of Duty: Modern Warfare w wersji PC

przeczytasz w 1 min.

Do premiery kolejnej odsłony serii Call of Duty pozostaje naprawdę niewiele czasu. Activision swoim zwyczajem poprzedza to wydarzenie sporą dawką informacji i materiałów promujących. Tym razem zaprezentowano coś dla preferujących PC.

Światło dzienne ujrzał zwiastun prezentujący kilka zalet Call of Duty: Modern Warfare w wersji PC (dostępnej poprzez na Battle.net). Zaakcentowano tu przede wszystkim rozdzielczość 4K, a także możliwość cieszenia się nielimitowaną liczbą klatek, wsparciem ray-tracingu w czasie rzeczywistym oraz obsługą monitorów ultrapanoramicznych i rozbudowanymi ustawieniami pozwalającymi dopasować grafikę do swoich preferencji i możliwości komputera.

Warto nadmienić, że już wcześniej potwierdzono obsługę Nvidia Ansel oraz  Nvidia Highlights. Omawiany zwiastun pozwala nie tylko rzucić okiem na krótkie fragmenty rozgrywki, ale też usłyszeć próbki polskiego dubbingu.

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare w wersji PC

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy Wasz komputer pozwoli cieszyć się tym wszystkim to sprawdźcie wymagania sprzętowe gry, które twórcy przedstawili dość szczegółowo.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje już za kilka dni, 25 października. Warto dodać, że gra będzie dostępna nie tylko na PC, ale również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Call of Duty PL

Warto zobaczyć również:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ciomasta
  0
  Grafika 4k i taki piękny zwiastum ?? niby gdzie ? ? na becie na ultra miała taką samą grafikę jak Cod 4 czyli 10 letnią .
  • avatar
   BariGT
   0
   Dedykowane serwery?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Patrząc na ten trailer może mi ktoś wyjaśnić co tutaj zajmuje 175 GB na dysku ??? Kiedyś tak wyglądające gry dało się zmieścić w kilku GB.