Gry PlayStation 4

Adr1ft - samotny astronauta doleciał do PS4

przeczytasz w 1 min.

Dziś premiera gry Adr1ft na PlayStation 4. Pięknej, wirtualnej kosmicznej katastrofy.

Posiadacze PlayStation 4 wreszcie doczekali się premiery gry Adr1ft na swoich urządzeniach. Czas rozpocząć eksplorację kosmosu.

Adr1ft wrzuca gracza w przestrzeń kosmiczną i daje im niełatwe zadanie: przetrwać. Dlaczego to takie trudne? Ano dlatego, że właśnie doszło do katastrofy, w wyniku której statek został rozbity, a członkowie załogi zginęli. W trakcie rozgrywki przedstawiane są kolejne szczegóły na temat nieudanej misji. Zabawa zaś polega przede wszystkim na eksploracji i szukaniu środków, które pozwolą utrzymać się astronaucie przy życiu.

Gra Adr1ft jest od dzisiaj dostępna na PS4, w cenie 19,99 euro. A to już zwiastun:

Niestety są też złe wieści. Adr1ft to gra, która wręcz wydaje się stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej. Tymczasem twórcy jasno dali do zrozumienia, że na razie nie ma żadnych planów związanych z wprowadzeniem kompatybilności z goglami PlayStation VR. Szkoda…

Jeżeli sam tytuł Adr1ft niewiele wam mówi, koniecznie przeczytajcie naszą recenzję. Tytuł spotkał się z naszym ciepłym przyjęciem i zdecydowanie warto go sprawdzić, choć już po godzinie zabawy można poczuć, że potencjał mógł być nieco lepiej wykorzystany.

Źródło: 505 Games

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    HomeAudio
    1
    No to lipa... bez wsparcia VR ten tytuł sporo traci.