Aplikacje mobilne

AIDA64 ma już 20 lat - aplikacja doczekała się z tej okazji nowych odsłon

przeczytasz w 1 min.

Mimo upływu czasu producent systematycznie aplikację rozwija i również przy okazji okrągłych urodzin dał temu wyraz.

AIDA64

Zapewne przynajmniej niektórzy z was chociaż raz zetknęli się z aplikacją AIDA64. Jest to bardzo prawdopodobne chociażby z tego powodu, że właśnie skończyła ona 20 lat. Mimo upływu czasu producent systematycznie ją rozwija i również przy okazji okrągłych urodzin dał temu wyraz.

Do tej pory ten rozbudowany program służący do diagnostyki i wyświetlania szczegółowych informacji o podzespołach sprzętu dostępny był w wersji na PC oraz urządzenia mobilne z systemem Google Android. Producent zdecydował się poszerzyć grono potencjalnych odbiorców i postarał się o nowe odsłony aplikacji - na platformy Apple iOS i Windows Phone.

„Te aplikacje zamykają mobilne portfolio AIDA64 i mamy nadzieję, że nasze narzędzie będzie tak popularne na iOS i Windows Phone, jak na systemie Android. Na nim aplikacja została pobrana ponad 160 tysięcy razy od czasu swojej premiery na początku marca.”

W przypadku systemu iOS wymagana jest wersja 7.0 lub nowsza, a przy Windows Phone ta z numerkiem 8.1. Aplikacja zadziała też na smartfonach z Windows 10 Mobile Preview, ale ich właścicieli wielu raczej nie ma. Dostępna jest tylko angielska wersja językowa, ale postarano się o interfejs pasujący do każdej z platform.

AIDA64 mobile

Aplikacja dostępna jest za darmo. Pobrać możecie ją z oficjalnych sklepów obydwu systemów.


Pobierz: 

AIDA64 na iOS

AIDA64 na Windows Phone

Rozmiar pliku:


Źródło: aida64

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Izuna
    0
    Nie ogarniam po co to na tą garstę zaledwie iPhonów...