Mobile

Alcatel szykuje bardzo ładnie wyglądającego SmartWatcha

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Producent zdecydował się na okrągłą tarczę oraz 4 różne paski (bransoletki), co w połączeniu przypominać ma klasyczne zegarki.

Alcatel SmartWatch

Nie znaleźlibyśmy chyba SmartWatcha, który biłby rekordy sprzedaży. Mimo to producenci systematycznie rozwijają tego typu gadżety i wkrótce pojawi się kolejny, tym razem z logo Alcatel OneTouch.

Jak widać, na nasze nadgarstki zawitać postanowił kolejny producent. Chociaż oficjalna zapowiedź nowego urządzenia będzie miała miejsce dopiero za kilka dni to już teraz postanowiono uchylić rąbka tajemnicy.

Szykowana propozycja wyróżniać ma się przede wszystkim wyglądem. W związku z tym producent zdecydował się na okrągłą tarczę oraz 4 różne paski (bransoletki), co w połączeniu przypominać ma klasyczne zegarki. Zmieniane będą również motywy prezentowane na tarczy, tak, aby każdy mógł wybrać najbardziej interesujący dla siebie.

Nie jest niestety jasne, pod kontrolą jakiej platformy pracować będzie szykowane urządzenie. Oferować ma jednak większość funkcji znanych z konkurentów, a więc prócz wyświetlania powiadomień ze smartfona pojawi się między innymi czujnik tętna czy krokomierz.

Alcatel OneTouch Watch, bo najprawdopodobniej taka będzie oficjalna nazwa, oferowany ma być w konkurencyjnej cenie. Jakiej dokładnie? Tego dowiemy się już zapewne podczas oficjalnej zapowiedzi, która będzie miała miejsce podczas targów CES 2015.

Źródło: phonearena

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  Rulexa ma z targu.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Ja nie mówię że brzydki, ale bardziej banalnego designu już nie mogło być. Cyrkiel, linijka i 5 minut roboty :-D
  1
 • avatar
  ajirebardyn
  Jeśli pan Meruem pochwalił się Rolexem, to ja z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że ostatnio kupiłem niezłego Passata b5, moze to nie wnosi nic do dyskusji o zegarkach, ale po prostu chciałem się pochwalić  Ps. troche jednak wnosi, koło prędkościomierza jest czasomierze...czego to ludzie nie upchają do tych maszyn, fiu fiu fiu
  1
 • avatar
  R2rr0
  Ten czarny całkiem fajny.
 • avatar
  VEN1963
  ja preferuję jednak metalowe bransolety, i ten pierwszy z prawej :-) ale bez tych ikonek w środku :-)
 • avatar
  Konto usunięte
  Wole mojego złotego rolexa a resztę mam telefonie, jeszcze zegarek bym miał ładować ha
  -8
 • avatar
  Ryuhoshi
  Bardzo eleganckie. Ale wszystkie smartwatche to tak zwana "szczoteczka do pępka".
 • avatar
  jkbrenna
  wedlug badan, tylko okolo 6 % posiadaczy iphona, ma na mysli cos takiego kupic..