Gry

Alice: Madness Returns - szaleństwo w krainie sklepów

przeczytasz w 1 min.

Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem powrotu wielkich marek sprzed niemal dekady. Od rana zaanonsowaliśmy między innymi powrót Carmageddona oraz spore szanse na kolejnąLegacy of Kain

Prawdziwie pewni jesteśmy natomiast losów Alicji, którą przed dekadą poznaliśmy w American McGee's Alice. W dniu dzisiejszym status "gold" uzyskała jej kontynuacja - Alice: Madness Returns. Co oznacza w branży gier tzw. "ozłocenie"? Finalny dysk został wytłoczony, twórcy nie mają już możliwości naniesienia żadnych poprawek, a sama gra  zmierza właśnie do kanałów dystrybucji.

Choć pierwsza Alicja okazała się grą nieco niedocenioną, do dziś ma swoich fanów, między innymi ze względu na kapitalny klimat rozgrywki. Twórcy najwyraźniej wierzą w sukces Madness Returns, ponieważ w PSN i XBLA pojawi się możliwość pobrania oryginału za równowartość około 30 złotych.

Tymczasem oryginał, który trafi do sklepów, na półkach zawita 14 czerwca w USA, a trzy dni później w całej Europie. Polski wydawca, firma Electronic Arts, za wersję PC oczekuje 130 złotych, zaś za edycje na Xbox 360Playstation 3 - po 190 złotych.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: GameRevolution

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Urocza!
  • avatar
   Adixxx
   0
   Z tymi cenami to sobie w kulki lecą...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Oj tak American McGee's Alice - "dziwna" była to gra, dlatego chętnie zobaczę nową ;)
    • avatar
     0
     wsparcie dla GPU PhysX, NVidjusze radujcie się ;)
     • avatar
      fenuks
      0
      Hm, czytałem wcześniej, że każda osoba która zakupi Madness Return otrzyma kod uprawniający do darmowego pobrania pierwszej części. Damn!
      • avatar
       McKill
       0
       130zł, stać nas.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Nie podoba mi się ta grafika na screenie. Wygłada bardziej jak te cuź z the ring. Starsza Alicja miała więcej uroku. Miała tak powalające chłodne stoickie spojrzenie (typowy psychol). A ta to wygląda bardziej na jakąś larwę ze Zmierzchu, albo Z High Scholl Musical.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Tak jak pisałem wcześniej jestem na tak. Aczkolwiek nie mogę się jeszcze zdecydować na wersję, ps3 czy klocek. Na ps3 będzie hasać i będzie elegancko all, gra jest za to droższa, ale znowu na piecu gra będzie wyglądać z 5 razy lepiej. Zwykle nie zwracam uwagi na grafikę, ale no taka gra, ten klimat...

         Oczywiście czekam też na nowego Kaina :] Byleby długość gry była porównywalna choćby z pierwszym SoulReaver'em.

         pozdrawiam
         • avatar
          NomadDemon
          0
          zbieram kasiorke ^^
          • avatar
           Lightning
           0
           Nie jest w moim typie xD