Komputery

All-In-One AE1900 od MSI z ekranem dotykowym rekomendowany przez CNN

Andrzej Michalski | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Już w kilka dni po swojej premierze, Wind Top AE1900 od MSI uzyskał rekomendację CNN w specjalnym raporcie opublikowanym z okazji Światowego Dnia Ziemi. CNN zwróciło uwagę na wyjątkową energooszczędność urządzenia, któro zużywa o 80% mniej energii od tradycyjnego komputera PC.

Wind Top MSI AE1900 posiada 19-calowy ekran o kinowych proporcjach 16:9. Wyposażony jest w panel dotykowy, którego czas reakcji wynosi jedyne 5ms!

Bogaty interfejs multimedialny
Wind Top MSI AE1900 posiada bogaty interfejs multimedialny, w skład którego wchodzą między innymi wbudowane porty USB 2.0, umożliwiające łatwe podłączenie do komputera takich urządzeń jak kamera lub aparat cyfrowy, urządzenie PDA lub odtwarzacz MP3 oraz czytnik kart 4-w-1. Ponadto, Wind Top MSI AE1900 jest wyposażony w nagrywarkę DVD Super Multi pozwalającą na odtwarzanie i nagrywanie filmów DVD, plików audio oraz innych danych.

Cicha praca oraz małe zapotrzebowanie na energię
Pobór mocy Wind Top’a MSI AE1900 podczas pełnej pracy to jedynie 45W, co pozwala na oszczędność energii aż do 80% w porównaniu do tradycyjnego komputera. Co więcej, MSI AE1900 spełnia wymagania najnowszej specyfikacji Energy Star 5.0, a dzięki wykorzystaniu najnowszego rozwiązania chłodzącego, poziom szumu wytwarzanego przez komputer nie przekracza 26 decybeli.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Bardzo ładny ale szkoda że nie ma informacji o cenie
 • avatar
  _nick_
  50W no ładnie, myślę, że sporo ludzi na to pójdzie.
 • avatar
  Konto usunięte
  Taki sprzęt to przyszłość. Jak student pakowałem kase w kompa - szybciej, wydajniej, więcej. Teraz największa moja bolączka to ilość zajętego miejsca, hałas i zużycie energii. Nadal lubię sobie pograć, podłubać w głównej jednostce, ale to tylko wyjątkowe "ucieczki" od świata zewnętrznego. Zazwyczaj potrzebna mi jest wygoda, prostota i funkcjonalność. Kwestia ceny to sprawa wtórna. Poczatki będą takie sobie, z czasem nikt nie będzie o tym myślał - wystarczy zerknać na netbooki.
 • avatar
  Konto usunięte
  Bardzo przyjemny sprzęcik :)