Smartfony

Amazon potwierdził wygląd Galaxy S8 Active

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na to, że Galaxy S8 Active będzie dość podobny do pierwowzorów, chociaż znajdzie się tutaj standardowy, a nie zakrzywiony ekran.

Smartfony Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ sprzedają się bardzo dobrze. Od pewnego czasu coraz głośniej spekuluje się na temat pokrewnego modelu Galaxy S8 Active i z każdym tygodniem jego pojawienie się jest coraz bardziej prawdopodobne.

Widziany był on już w bazie FCC, teraz natomiast o jego obecność na stronach sklepu Amazon informuje Roland Quandt‏, a więc jeden z bardziej wiarygodnych branżowych informatorów. Precyzując należałoby dodać, że oferta dotyczy akcesoriów, ale na grafice widoczny jest także smartfon.

Render potwierdza wcześniejsze doniesienia, wedle których mocniejsza konstrukcja objawi się przede wszystkim standardowym, a nie zakrzywionym ekranem. Całość ma być nie tylko wodoszczelna, ale dodatkowo wzmacniana tak, aby spełniać normy standardu MIL-STD-810G.

Galaxy S8 Active render

Większą zagadką pozostaje specyfikacja techniczna, chociaż cały czas powielane są sugestie, że będzie ona niemal identyczna z tym, z czym mamy do czynienia w Galaxy S8 lub Galaxy S8+.

Widoczne wyżej akcesoria zadebiutować mają 1 sierpnia. Wkrótce przekonamy się, czy również w tym terminie dostępny będzie sam smartfon.

Źródło: phonearena

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!