Smartfony

Pierwszy smartfon Amazonu wygląda całkiem interesująco

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Tym razem dysponujemy dobrej jakości zdjęciem.

Amazon smartfon zdjęcie

Trudno odnaleźć w pamięci moment, w którym zaczęły się nieoficjalne doniesienia mówiące o tym, iż Amazon przygotowuje swojego pierwszego smartfona. Ostatnio wszystko układa się jednak w logiczną całość i wygląda na to, że wkrótce doczekamy się premiery tego typu urządzenia z logo amerykańskiego giganta.

W połowie kwietnia pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których zobaczyć mogliśmy wspomnianego smartfona. Problem w tym, iż został on umieszczony w ochronnym pokrowcu i dlatego też nie byliśmy w stanie dokładnie mu się przyjrzeć. Nieco inaczej jest jednak tym razem.

Serwis BGR opublikował zdjęcie, którego autentyczność miała zostać potwierdzona w kilku źródłach. Grafika, którą zobaczyć możecie na wstępie niniejszej publikacji jest podobno używana na co dzień przez większość pracowników Amazonu. Jeśli tak, to można przypuszczać, iż właśnie tak prezentować będzie się szykowany smartfon.

Większą zagadką jest zatem na tę chwilę specyfikacja urządzenia. Wedle ostatnich doniesień smartfon oferować ma 4,7" ekran o rozdzielczości 720p, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon, 2 GB pamięci RAM i kamerę 13 Mpix. Cechą, która będzie wyróżniała go na tle konkurencji mają być jednak 4 czujniki umieszczone w każdym rogu frontowego panelu, które odpowiadać będą za sprawne wyświetlanie użytkownikowi interfejsu 3D.

Wedle ostatnich informacji smartfon trafi do sprzedaży we wrześniu.

Źródło: phonearena

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wygląda jak skrzyżowanie nexusa, samsunga i iPhone.
  11
 • avatar
  I zapewne jak tablet Amazonu, będzie miał wersję Androida niekompatybilną z większością aplikacji? Dziękuję, postoję.
 • avatar
  rozumiem ze jedyne co można na nim robic to kupować na amazonie? :)
 • avatar
  Poprawcie błąd "umieszczone w każdym roku frontowego panelu"
  rogu*
 • avatar
  Ciekawe czy podzieli "sukces" pierwszych telefonów z 3d ;)
  Co do tego rendera to widzę beznadziejnie umieszczony aparat, jeśli ktoś nie kręci wertykalnych filmów i nie robi zdjęć tylko instagramem w pionie to cały czas będzie zasłaniał obiektyw.
 • avatar
  Mi się podoba. Chociaż te ramki mogłyby być mniejsze
 • avatar
  dla mnie te telefony niczym praktycznie się nie róznia teraz,nie to co kiedys każda nokia wygladała inaczej czy jak telefony sony
 • avatar
  Muszę się nie zgodzić z tytułem. Dla mnie nie wygląda interesująco. Pewnie sprzedaż będzie porażką i wyposażą pracowników amazonu w to coś.
  Ale kto wie... .
 • avatar
  Poprawcie błąd "umieszczone w każdym roku frontowego panelu"
  rogu*
 • avatar
  Konkurencja dla sony Xperia J ;)
 • avatar
  jak widzę te "kafelki" to sądzę że będzie problem z ustawieniem i personalizacją do własnych upodobań. Myślę że to zginie w tłumie i jak napisał noel24 - może byś i pewnie będzie brak kompatybilności - ja też podziękuję a i wygląd nie powala i nie zachwyca za bardzo. Ale prawda jest taka że tu nie za bardzo się da cokolwiek wymyślić nowego .
 • avatar
  Miałem LG p720 z ekranem 3d. Bardzo fajnie się grało w 3d, filmy i zdjęcia też były bardzo ciekawe. Chętnie bym kupił jakby ekran miał więcej niż 5,5". Ale prawdziwym przełomem będzie podłączenie gogli VR. Idealna sprawa do wyścigów. Rozgladanie się na boki i sterowanie telefonem przy użyciu akcelerometru :-)
 • avatar
  "Grafika, którą zobaczyć możecie na wstępie niniejszej publikacji jest podobno używana na co dzień przez większość pracowników Amazonu. Jeśli tak, to można przypuszczać, iż właśnie tak prezentować będzie się szykowany smartfon."

  Co to ma znaczyć?