Procesory

AMD w grudniu obniży ceny procesorów

przeczytasz w 1 min.

Producent podał do wiadomości, że z początkiem grudnia dokona cięć cenowych. Mniejsze i większe obniżki dotyczyć będą szerokiej gamy procesorów sygnowanych logo AMD. Informację taką otrzymali wszyscy stali partnerzy AMD. Przypomnijmy, że ostatnia duża obniżka cen „zielonych” procesorów miała miejsce w sierpniu. Tym razem spodziewajmy się, że nowe ceny będą od 10 do 20% korzystniejsze dla końcowego klienta.

Mówi się, że AMD wprowadza nowe, ciekawsze ceny, mając na względzie zbliżającą się premierę rodziny procesorów Phenom II, a także niedawny debiut rynkowy procesorów Intel Core i7. W chwili obecnej producent nie może pochwalić się równie wydajnymi jednostkami kierowanymi do entuzjastów. Według nieoficjalnych źródeł producent chce zwiększyć konkurencyjność swoich procesorów w segmencie mainstream, a także przygotować miejsce na nowe Phenom II.

Lista przecenionych procesorów wygląda następująco:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  _nick_
  0
  No i fajnie :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   świetnie, zastanawia mnie tylko tak duży skok cenowy X4 8750B ;)
   • avatar
    deel77
    0
    AMD nic innego jak obniżanie cen zrobić na razie nie może. Wątpię oaby zmieniło to sytuację na rynku CPU, bo intel pewnie też wyjdzie z taką promocją tuż po AMD. Jedyne dobre z tego , my kupimy taniej.
    • avatar
     Szymon331
     0
     Szkoda że dopiero po Grudniu. Wiem że wszystko po części związane jest z boomem świątecznym ale gdyby teraz ceny spadły to: Elektronika komputerowa rozeszłaby się jak świeże bułeczki.
     • avatar
      suntzu
      0
      Po co intel ma obniżać?? I tak procesory się dobrze sprzedają?? A ludzie i tak by kupowali nawet gdyby ceny były wyższe.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Fajnie by było gdyby autor wiadomości podał autentyczne ceny, niestety jak zwykle więcej pomyłek niż prawdy ehh.. uwielbiam takie "niusy"...