• benchmark.pl
 • Gry
 • Zabawa w ewolucję człowieka - oto Ancestors: The Humankind Odyssey
Gry

Zabawa w ewolucję człowieka - oto Ancestors: The Humankind Odyssey

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun z cyklu „101”, w którym dokładnie omówione zostaną zasady rozgrywki w (ambitnej i intrygującej przygodówce) Ancestors: The Humankind Odyssey.

Ancestors: The Humankind Odyssey to ambitny i niezwykle intrygujący projekt, który wciąż pozostaje bardzo tajemniczy. W nadchodzących tygodniach ma się to zmieniać za sprawą zwiastunów koncentrujących się na kluczowych elementach rozgrywki. W opublikowanym już odcinku pierwszym przyglądamy się eksploracji.

Tworzona przez studio Panache Digital Games gra Ancestors: The Humankind Odyssey zaprosi nas do Afryki sprzed 10 milionów lat. Wyruszymy w trwającą 8 milionów lat podróż, pozwalającą przyjrzeć się ewolucji człowieka w równie pięknym, co bezwzględnym i niebezpiecznym świecie, wypełnionym bujnymi dżunglami, jak i sawannami czy pustyniami. 

Ancestors: The Humankind Odyssey screen 1

Ta trzecioosobowa przygodówka survivalowa umożliwi nam swobodną eksplorację i samodzielne decydowanie o tym, czego się nauczyć, co udoskonalić i jaką wiedzę przekazać przyszłym pokoleniom, nie zapominając o zaspokajaniu zwykłych potrzeb, takich jak jedzenie, picie czy spanie oraz zapewnianiu sobie bezpieczeństwa wśród zagrożeń, takich jak nieprzyjazna pogoda, drapieżniki czy wrogie klany.

Ancestors: The Humankind Odyssey screen 2

Rozgrywka w Ancestors: The Humankind Odyssey ma być tak bardzo nieliniowa, jak to tylko możliwe. Oprócz klasycznego systemu misji nie uświadczymy także mapy. – „Tu liczycie się wy i wasza ciekawość. […] Im bardziej jesteście ciekawi, testujecie i eksperymentujecie, tym bardziej gra się otwiera” – zapowiadają twórcy. 

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zatem rzućcie okiem na poniższy materiał:

Kolejne odcinki zostaną opublikowane już wkrótce, a sama gra pojawi się w sprzedaży jeszcze przed końcem tego roku. Platformy, na jakie zmierza Ancestors: The Humankind Odyssey, to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Private Division

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lexus404
  2
  po obejrzeniu trailera mam obawy, ze bedzie niedopracowana i nużąca
  • avatar
   PITUCH3
   0
   W ewolucji to raczej gierki się cofają, przed nimi twórcy :P