Systemy operacyjne

Android 5.0 Lollipop zmierza na LG G3, LG G2 i kilka smartfonów Asusa

przeczytasz w 1 min.

Niemal wszyscy czołowi producenci smartofnów złożyli już pierwsze deklaracje co do tego, które z ich modeli jako pierwsze otrzymają aktualizację.

Android 5.0 Lollipop system

Wygląda na to, że niemal wszyscy czołowi producenci smartofnów złożyli już pierwsze deklaracje co do tego, które z ich modeli jako pierwsze otrzymają aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Plany ujawniło właśnie LG oraz Asus.

Zaskoczenia nie ma, ponieważ pierwszym smartfonem koreańskiego producenta z nową wersją systemu z logo zielonego robota będzie LG G3. Aktualizacja ma zostać udostępniona jeszcze w tym roku. Potwierdzono także, że nieco później, najprawdopodobniej na początku przyszłego roku, "lizaka" otrzyma także zeszłoroczny flagowiec - LG G2.

"Witamy wszystkich, pragniemy poinformować, że aktualizacja do Androida 5.0 zostanie opublikowana dla LG G3 w czwartym kwartale tego roku. LG G2 również ją otrzyma, ale nieco później."

Nowa wersja Androida pojawi się również na kilku urządzeniach firmy Asus. Tutaj jednak poczekać trzeba będzie dłużej. Pierwsze aktualizacje udostępnione zostaną bowiem najwcześniej w kwietniu przyszłego roku.

Android 5.0 Lollipop system Asus

Źródło: 9to5google, technobuffalo

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  9
  ooo :D
  A już się bałem o moją G2
  • avatar
   plewcio
   3
   to chyba oczywiste, że nexusy dostaną Lolipop'a. A tak w ogóle to mogli by coś zrobić aby poprawić wydajność bo te 10% lepszej wydajności przy tej rozdzielczości zniknęło.
   • avatar
    pietrov
    2
    G Flex już nie dostanie?
    • avatar
     snilmerg
     -1
     Dla mnie bardziej oczywiste jest lg g3 niż nexus 4 którego sam używam, bo producenci jak dobrze wiemy specjalnie postarzają sprzęty więc nie wiadomo czy nexus 4 dostanie...
     • avatar
      jackas95
      -1
      ech... LG i jego obietnice, pamiętam, jak zaczęli naklejać na pudełka LG Optimus Black napis "Android 4.0 upgrade" kiedy jeszcze aktualizacja nie była gotowa...
      • avatar
       Konto usunięte
       -6
       A co z Nexusem 4 i 5? :(
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Sporo urządzeń od LG dostało aktualizację. Dobra sprawa z ich strony że pamiętają o wszystkich segmentach telefonów.