Systemy operacyjne

Android 5.0 Lollipop zmierza na LG G3, LG G2 i kilka smartfonów Asusa

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Niemal wszyscy czołowi producenci smartofnów złożyli już pierwsze deklaracje co do tego, które z ich modeli jako pierwsze otrzymają aktualizację.

Android 5.0 Lollipop system

Wygląda na to, że niemal wszyscy czołowi producenci smartofnów złożyli już pierwsze deklaracje co do tego, które z ich modeli jako pierwsze otrzymają aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Plany ujawniło właśnie LG oraz Asus.

Zaskoczenia nie ma, ponieważ pierwszym smartfonem koreańskiego producenta z nową wersją systemu z logo zielonego robota będzie LG G3. Aktualizacja ma zostać udostępniona jeszcze w tym roku. Potwierdzono także, że nieco później, najprawdopodobniej na początku przyszłego roku, "lizaka" otrzyma także zeszłoroczny flagowiec - LG G2.

"Witamy wszystkich, pragniemy poinformować, że aktualizacja do Androida 5.0 zostanie opublikowana dla LG G3 w czwartym kwartale tego roku. LG G2 również ją otrzyma, ale nieco później."

Nowa wersja Androida pojawi się również na kilku urządzeniach firmy Asus. Tutaj jednak poczekać trzeba będzie dłużej. Pierwsze aktualizacje udostępnione zostaną bowiem najwcześniej w kwietniu przyszłego roku.

Android 5.0 Lollipop system Asus

Źródło: 9to5google, technobuffalo

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  ooo :D
  A już się bałem o moją G2
 • avatar
  plewcio
  to chyba oczywiste, że nexusy dostaną Lolipop'a. A tak w ogóle to mogli by coś zrobić aby poprawić wydajność bo te 10% lepszej wydajności przy tej rozdzielczości zniknęło.
 • avatar
  pietrov
  G Flex już nie dostanie?
 • avatar
  snilmerg
  Dla mnie bardziej oczywiste jest lg g3 niż nexus 4 którego sam używam, bo producenci jak dobrze wiemy specjalnie postarzają sprzęty więc nie wiadomo czy nexus 4 dostanie...
  -1
 • avatar
  jackas95
  ech... LG i jego obietnice, pamiętam, jak zaczęli naklejać na pudełka LG Optimus Black napis "Android 4.0 upgrade" kiedy jeszcze aktualizacja nie była gotowa...
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  A co z Nexusem 4 i 5? :(
  -6
 • avatar
  Konto usunięte
  Sporo urządzeń od LG dostało aktualizację. Dobra sprawa z ich strony że pamiętają o wszystkich segmentach telefonów.