Systemy operacyjne

Android 5.0 Lollipop już na Moto X, a wkrótce także na Moto G

przeczytasz w 1 min.

Nie Google ani nie LG mogą cieszyć się z miana producenta, który jako pierwszy dostarczy lizaka na swoje urządzenie. Zrobiła to bowiem Motorola.

Android 5.0 Lollipop Moto X

Android 5.0 Lollipop w pierwszej kolejności trafić miał na smartfony z serii Google Nexus. Z powodu dość poważnego błędu tak się jednak nie stało, ale nie oznacza to, że z nowej wersji systemu nikt się jeszcze nie cieszy.

Właśnie dowiedzieliśmy się, iż jeszcze w tym tygodniu Android 5.0 Lollipop trafi na LG G3. To jednak ani nie Google ani nie LG może pochwalić się z miana producenta, który jako pierwszy dostarczy lizaka na swoje urządzenie. Zrobiła to bowiem Motorola.

Android 5.0 Lollipop został już udostępniony na tegorocznej Moto X. Wprawdzie mowa tutaj o wersji Pure Edition, ale i tak jest to warte odnotowania. Tym bardziej, że wedle obietnic wkrótce aktualizacja dostępna będzie też na normalnym wariancie urządzenia.

Nieco później pojawić ma się ona również na tegorocznej Moto G. W ogólnym rozrachunku z Android 5.0 Lollipop cieszyć będą mogli się natomiast jeszcze właściciele kilku innych modeli tego producenta.

Źródło: ibtimes, techvoize

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  To jest wersja testowa. Można ją porównać do tej którą Nexus 5 dostał kilka miesiecy temu w wakacje, wprowadzacie czytelników w błąd.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Co z moto e ?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Na fotce jest zeszłoroczna Motorola Moto X :).
    ps. Mam nadzieję, że na nią 5.0 trafi równie szybko :).
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Cieszę się, że motorola przejęła tak jakby prowadzenie. Jestem posiadaczem motoroli moto e i nie wiedziałem, że ten model otrzyma androida 5.0. To pytanie pewnie nie raz pojawiło się na tej stronie, lecz kiedy można się spodziewać aktualizacji >?