Smartfony

Android L dostępny na smartfonie Nexus 4

przeczytasz w 1 min.

Użytkownicy XDA Developers już nie raz pokazywali, iż dysponują sporymi umiejętnościami i jeszcze większymi chęciami. Ponownie to udowodnili.

Android L na smartfonie Nexus 4

Android L został już wprawdzie zapowiedziany, ale do momentu, w którym pojawi się na naszych smartfonach i tabletach upłynie jeszcze sporo czasu. Oficjalnie trafił on do tej pory jedynie na Nexusa 5 oraz zeszłorocznego Nexusa 7 z Wi-Fi. Nieoficjalnie do wymienionej dwójki dołączyło trzecie urządzenie.

Użytkownicy XDA Developers już nie raz pokazywali, iż dysponują sporymi umiejętnościami i jeszcze większymi chęciami. To właśnie oni zabrali się za najnowszą wersję systemu z logo zielonego robota, za cel stawiając sobie jego udostępnienie dla właścicieli smartfona Nexus 4.

Zapewne domyślacie się, iż cała akcja zakończona została sukcesem i to niemal stuprocentowym. System udało się przeportować, chociaż, jak podkreślają sami autorzy, zawierać może on kilka błędów i cały czas jest jeszcze rozwijany. Mimo tego już teraz wygląda dobrze, o czym przekonać możecie się na poniższym materiale wideo.


Zainteresowanych właścicieli Nexusa 4 odsyłamy na wspomniane forum. Pamiętajcie jednak, że ewentualną instalację przeprowadzacie na własną odpowiedzialność, ponieważ mamy tu do czynienia z oprogramowaniem nieoficjalnym.

Źródło: phonearena, greenbot

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Martines
  1
  Mam nadzieje, że wygląd to będzie jego jedyna wada ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Za płynnie to on nie chodzi na tym Nexusie.
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    Znowu to samo :__:
    • avatar
     Kubuś73
     -3
     Android do domu you are drank.... ""
     • avatar
      hynio
      -3
      zmienili interfejs i powstała nowa wersja Andorida....
      • avatar
       Stawskiszef
       0
       Błąd "System udało się przeportować system"