• benchmark.pl
 • Gry
 • Minecraft z nowym DLC – do gry zawitały postaci z Angry Birds
Gry

Minecraft z nowym DLC – do gry zawitały postaci z Angry Birds

przeczytasz w 1 min.

W Minecraft Marketplace pojawił się duży crossover Minecrafta z Angry Birds. Gracze będą mogli wykonywać różne misje, odblokowywać grywalne postaci oraz grać w trybie kooperacji.

Najnowsze DLC zostało opracowane przez Oreville Studios, które specjalizuje się w tworzeniu zawartości do gry Minecraft. Dzięki współpracy ze studiem Angry Birds Rovio Entertainment powstało Minecraft x Angry Birds DLC:

Co czeka na fanów Minecrafta i Angry Birds?

Gracze będą mogli wykonywać standardowe misje z eksploracją w klasycznym stylu Minecrafta lub w trybie, który jest bliższy oryginalnemu Angry Birds, przy okazji odblokowując grywalne postaci, jeśli uda im się uratować więcej ptaków:

Świnie znów są gotowe do swoich starych sztuczek i od Ciebie zależy, czy je powstrzymasz! Grając jako Red, twoją misją jest uratowanie kumpli, cennych jaj i pokrzyżowanie wielkich planów nieznośnych świń.

W grze pojawił się także tryb kooperacji.

Ile kosztuje DLC i jakie są opinie?

Jak zauważa serwis Gamespot, pojawiły się opinie, że współpraca ta nadeszła o dekadę za późno – Minecraft i Angry Birds to gry, które zdominowały krajobraz kulturowy na początku 2010 roku. Obie  jednak nadal mają swoich wiernych fanów, a wstępne recenzje DLC na stronie Marketplace są obecnie pozytywne.

DLC jest dostępne na Minecraft Marketplace za 1340 Minecoins, co odpowiada ok. 10 dolarom.

Zagracie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: minecraft.net, twitter, gamespot

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AmigaPPC
  2
  Nie ogarniam fenomenu tej gry.
  • avatar
   NiemenCrystal
   0
   Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
   niemencrystal,com (Zamieńcie przecinek na kropkę)