Gry komputerowe

Tak rozbudowuje się bazy w Anno 2205

przeczytasz w 1 min.

Nie trać miejsca i czasu na stawianie kolejnego budynku - rozbuduj istniejący.

Anno 2205 port

Już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Anno 2205. Najnowsza odsłona strategii ekonomicznej studia Blue Byte po raz pierwszy pozwoli nam rozbudowywać swoje imperium nie tylko na powierzchni Ziemi (zarówno w klimacie umiarkowanym, jak i arktycznym), ale też na Księżycu i stacji kosmicznej orbitującej wokół planety. Co więcej, wszystko to podczas jednej rozgrywki – ale o tym już mówiliśmy. Teraz twórcy postanowili przybliżyć inny aspekt zabawy – budowanie modułowe.

Najnowszy materiał wideo przygotowany przez Blue Byte poświęcony jest nowej opcji, polegającej na możliwości „doczepienia” mniejszych budynków do istniejących już baz. Takie modułowe rozbudowywanie pozwoli na rozwijanie nowych technologii bez konieczności stawiania zupełnie nowego budynku. Decydując się na taki model, musicie jednak pamiętać, by nie rozpoczynać zabawy od tworzenia maksymalnie skompresowanego miasta, w którym jeden dom stoi praktycznie na drugim – budowanie modułowe wymaga bowiem nieco więcej miejsca.

Premiera gry Anno 2205 planowana jest na 3 listopada 2015 roku. Wyłączną platformą docelową są komputery osobiste.

Źródło: PC Gamer, Ubisoft

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bostonawy
  5
  Po przeczytaniu "bazy" w tytule naszła mnie myśl że kiedyś wystarczyło drzewo, grupka przyjaciół i była baza a teraz tylko w grach się je buduje ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Po wielu latach "niegrania" w ANNO. Chyba ostatnia to 1404... Skuszę się i zagram. Ma ktoś jakieś doświadczenia z poprzednią odsłoną?