Aplikacje mobilne

Microsoft Apps - aplikacja na Androida, która pomoże... szukać innych aplikacji

przeczytasz w 1 min.

Microsoft wyciąga pomocą dłoń do tych, którzy w największym stopniu sympatyzują z jego aplikacjami.

Microsoft Apps

Informowaliśmy was dzisiaj o opóźnieniu aktualizacji Windows 10 Mobile. Być może producentowi nieco przeszkadza w pracach coraz większe zainteresowanie innymi platformami? Microsoft wydaje ostatnio więcej aplikacji na Androida i właśnie pokusił się o kolejną. Ocena jest atrakcyjności może być jednak nieco dyskusyjna.

Microsoft Apps, bo tak nazywa się udostępniona właśnie nowość, to aplikacja, za pomocą której można będzie wyszukiwać inne aplikacje. Rzecz jasna chodzi tutaj wyłącznie o aplikacje przygotowane przez Microsoft.

Interfejs nie jest szczególnie rozbudowany, tak samo jak funkcjonalność, która ogranicza się do wspomnianego wyszukiwania aplikacji ogółem lub z uwzględnieniem poszczególnych kategorii.

Microsoft Apps screen

Na ile tego typu propozycja będzie przydatna każdy odpowiedzieć musi sobie już sam. Co ciekawe jednak, omawiana aplikacja uzmysłowić może, ile propozycji na platformę Google zostało już przez Microsoft przygotowanych. Niektórych może to zaskoczyć, ale jest ich już ponad 70.

Microsoft Apps jest aplikacją darmową. Pobierzecie ją ze sklepu Google Play. Do działania wymaga ona Androida w wersji 4.3 lub nowszej.

Pobierz: 

Microsoft Apps na Androida

Rozmiar pliku:

3,2 MB

Pamiętajcie też o naszym zdaniem najlepszych darmowych aplikacjach na Androida.

Źródło: play.google, wpdroids, phonearena

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!