Technologie i Firma

Aplikacja motywująca do pracy - zarób na relaks, proponuje Brain Big Bang

przeczytasz w 1 min.

Nie leń się w pracy, a zarobisz pieniądze. Te zaś będziesz mógł wydać na spełnianie swoich marzeń i planów.

Jeśli nie potraficie się skupić na zadaniach i się rozpraszacie albo odkładacie dokończenie projektów na bliżej nieokreślonej „później”, albo też określenie „zdolni, ale leniwi” pasuje do was jak ulał, to być może zainteresuje was aplikacja mobilna Brain Big Bang.

Autor aplikacji twierdzi, że usprawnia ona planowanie zadań i zwiększa efektywność ich wykonywania. Wszystko to dzięki systemowi zarabiania i tracenia wirtualnych pieniędzy, które później możesz wykorzystać do realizacji swoich planów – w nagrodę za dobrą robotę.

Działa to następująco: najpierw ustalamy zadania do realizacji. Następnie określamy stawki godzinowe: za solidną pracę (np. +10 zł), za rozpraszanie się (np. -2 zł) i za świadome lenistwo (np. -50 zł). Później już tylko ustanawiamy cel i ilość pieniędzy potrzebną do jego spełnienia oraz oczywiście staramy się tego dokonać.

Aplikacja jest dostępna na Androida i możecie ją pobrać z Google Play.

A może macie jakieś własne ulubione aplikacje motywujące do działania? Podzielcie się z innymi w komentarzach.

Źródło: GTime

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mordgird
  1
  Trzeba jeszcze być szczerym w wprowadzaniu danych. Jak juz kombinujesz jak tu nie popracować, wykombinujesz też jak wyrobić poprawną "normę" w appce :)

  Nie ma co, dupek szef albo praca na akord to najlepszy motywator :P
  • avatar
   carbo888
   -1
   "Nie leń się w pracy, a zarobisz pieniądze. Te zaś będziesz mógł wydać na spełnianie swoich marzeń i planów." Kupie sobie nowego galaxy x10 albo super zakrzywiony telewizor.