Mobile

Prawdopodobne terminy premier nowych urządzeń Apple

przeczytasz w 1 min.

Nowe tablety, smartfony, a nawet zegarki powinny pojawić się w 3 kwartale.

iPhone Air smartfon data premiery przeciek

Apple ma w tym roku sporo sprzętu do zaprezentowania. Chociaż oficjalnie producent nie mówi wiele, to spekulacje trwają w najlepsze i biorąc pod uwagę to, że sprawdzają się one bardzo często, to częściowo znane są plany giganta z Cupertino także na najbliższe miesiące.

Najwięcej miejsca poświęca się naturalnie urządzeniom budzącym największe zainteresowanie, a więc w tym przypadku tabletom, a zwłaszcza smartfonom z logo nadgryzionego jabłka. Plany dotyczące tych drugich wyglądają bardzo interesująco, ale zgodnie z wszystkimi ostatnimi informacjami musimy jeszcze trochę poczekać na wcielenie ich w życie.

Analityk Ming Chi Kuo z firmy KGI Securities opublikował "rozkład jazdy" nowych urządzeń Apple na ten rok. Jeśli chodzi o interesujący nas w tym przypadku rynek mobilny, to pod koniec 3 kwartału spodziewać możemy się premiery zegarka iWatch (możliwe, że w wersjach dla kobiet i mężczyzn), a także nowych tabletów iPad mini oraz iPad Air i wreszcie kolejnego iPhone'a - z ekranem 4,7". Pod koniec roku pojawić miałby się z kolei jego większy brat już z wyświetlaczem 5,5" lub nawet 5,7"

Ming Chi Kuo

Nie jesteśmy naturalnie w stanie potwierdzić, czy powyższe terminy staną się tymi ostatecznymi, ale po pierwsze pokrywają się one z większością dotychczasowych doniesień, a po drugie Ming Chi Kuo bardzo trafnie typował daty premier nowych urządzeń Apple na 2013 rok. Można zatem spodziewać się, że tym razem będzie podobnie.

Źródło: businessinsider, dataversity

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  5
  Powiedzmy sobie szczerze... "Who cares?"
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Smartfonów Apple dotychczas nie uwzględniałem przy zakupie tego typu urządzeń, ale skoro będzie w końcu większy ekran, bardzo możliwe, że przejdę na jabłkową stronę mocy i niech mnie wszyscy za to zhejtują.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Ja tam, czekam z niecierpliwością, chociaż i tak nie kupie żadnego produktu bo mnie po prostu nie stać, trzymam kciuki i mam nadzieje, że apple rozjebie 2014 :)
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     bez Stevego to juz nie to samo Jabłko
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      A ja im życzę jak najlepiej, i żeby coś przełomowego dali, wtedy i konkurencja się ruszy.
      • avatar
       Dragonik
       -1
       A może po prostu tutaj są myślący ludzie którzy wiedzą na co wydać 4 tysiące zamiast jakiegoś głupiego telefonu dlatego stąd te minusy? nie pomyślałeś?
       • avatar
        Dragonik
        -4
        Applowców którzy już się ślinią.