Smartfony

Apple ma problemy. Premiera jednego z tegorocznych modeli iPhone'ów może się opóźnić

przeczytasz w 1 min.

Premiera flagowych modeli iPhone’ów odbywa się zazwyczaj w drugiej połowie września, ale w tym roku jej termin może ulec zmianie. Według analityka Jeffa Pu, proces rozwoju jednego z nowych smartfonów opóźniony jest co najmniej o trzy tygodnie.

iPhone'y 14

Przypomnijmy, że według dotychczasowych doniesień w tym roku nie pojawi się model mini. Zamiast tego Apple zaprezentuje dwa smartfony z ekranem o przekątnej 6,1 cala oraz dwa modele Max o wielkości 6,7 cala.

Opóźnienia w rozwoju iPhone’a 14 Max

Informacje na temat opóźnienia opublikowane zostały w środę na łamach serwisu Nikkei Asia. Redaktorzy tego serwisu twierdzą, że problemy spowodowane są lockdownem, który utrudnia funkcjonowanie łańcucha dostaw firmy Apple w Chinach. Dodajmy, że obecnie notuje się tam ogromną liczbę zachorowań na COVID-19.

iPhone 14

Pu wyjaśnił wczoraj, że opóźnienie dotyczy iPhone'a 14‌ Max, a spowodowane jest problemami w fabryce firmy Pegatron, która zlokalizowana jest w Szanghaju. Seryjna produkcja tego modelu ma się rozpocząć dopiero pod koniec sierpnia.

Obecnie nie jest pewne to, że wspomniane kłopoty wpłyną w jakikolwiek sposób na termin premiery lub ograniczenie liczby dostępnych smartfonów w pierwszych dniach czy tygodniach ich sprzedaży.

iPhone 14 pro

Proces rozwoju i wdrożenia trzech pozostałych modeli: iPhone’a 14, 14 Pro i 14 Pro Max odbywa się zgodnie z harmonogramem, a ich produkcja ma rozpocząć się na początku sierpnia.

Źródło: MacRumors, Grafiki: zelbo.nyc

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  .NiemenCrystal.
  1
  Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
  niemencrystal,com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/ (Zamieńcie przecinek na kropkę)
  • avatar
   develoop
   -2
   hahaha co to jest w ogóle na zdjęciach....