Smartfony

Apple ujawniło datę premiery nowych iPhone'ów

przeczytasz w 1 min.

Długo czekać nie będziemy.

Apple logo

Końcówka lata lub ewentualnie początek jesieni to zazwyczaj czas, w którym swoje nowości prezentuje Apple. Nie inaczej będzie i tym razem, co producent właśnie potwierdził.

Zapowiedziano konferencję, która odbędzie się już 9 września w San Francisco. Naturalnie nie znamy dokładnej listy tego, co będzie na niej prezentowane, ale bez wątpienia najbardziej wyczekiwani są następcy smartfonów iPhone 6iPhone 6 Plus. O tym, co oferować mogą modele iPhone 6S i iPhone 6S Plus pisaliśmy wam nie tak dawno w nieco obszerniejszym wpisie. Warto jednak podkreślić, iż najnowsze doniesienia sugerują, że producent postawi na kamerę 12 Mpix, która umożliwiać ma rejestrowanie wideo w jakości 4K UHD.

Co ciekawe, na rozsyłanych już zaproszeniach umieszczony został napis „Hej Siri. Daj nam jakąś podpowiedź.” Naturalnie dość szybko pojawiły się osoby, które podobną komendę wirtualnemu asystentowi wydały. Co usłyszały?

Nic co zdradzałoby jakąkolwiek z cech nowych smartfonów. Producent wyraźnie jednak zażartował z najbardziej dociekliwych, ponieważ Siri zwraca następujący komunikat: „Będziesz musiał poczekać do 9 września. Założę się, że jesteś jednym z tych dzieciaków, które wykradły się na dół, aby otworzyć prezenty wcześniej, prawda?”.

Apple konferencja zapowiedź

Źródło: theverge, telegraph

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  11
  Czas najwyższy - 6 już jest tak długo na rynku, że naprawdę się już znudziła - ile można używać jednego telefonu.
  • avatar
   Barubar24
   3
   Zawsze się zastanawiałem jakim kretynem trzeba być, aby kupić telefon za 4000 zł, który potrafi mniej, niż taki za 1000 zł.

   Być może ze mną jest coś nie tak, bo nijak nie potrafię tego zrozumieć.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Jako roczny użytkownik iPhonów z systemami 6,7,8 pragnę zauważyć, że ludziom narzekającym na to, że telefon może mniej przede wszystkim chodzi o te cholerne ograniczenia w warstwie software, a te super bebechy to dla kogoś kto lubi grać na telefonie.. Ja oczekuję wysokiej ergonomii której w iOS na tle Androida nie znajduję.
    • avatar
     Nalovp
     2
     Barubar24:"Zawsze się zastanawiałem jakim kretynem trzeba być, aby kupić telefon za 4000 zł, który potrafi mniej, niż taki za 1000 zł."
     Ten kretyn dobrze gada...po co kupować najnowszego szajsunga za 4000zł jak można kupić iphone4s za 300zł tak samo dobry.
     • avatar
      Nalovp
      2
      Iphone4s za 200zł który całkiem fajnie śmiga i jest pewne,że dostanie aktyalizacje do ios9!
      Za MARKOWY telefon z androidem trzeba wydać dużo więcej by tak działał.
      http://www.finn.no/finn/torget/annonse?finnkode=63430433&searchclickthrough=true&searchQuery=63430433
      • avatar
       Dragonik
       -3
       Albo raczej o tym nie wiedziałeś żę Iphone coś wysyła:P ogólnie Iphone jest ograniczony wszystkim, wejściami funkcjami, nie interesują mnie wyniki w benchmarkach