• benchmark.pl
 • Gry
 • Assassin’s Creed: Rogue na bardzo obszernym zapisie rozgrywki
Gry

Assassin’s Creed: Rogue na bardzo obszernym zapisie rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Wideo w dużym stopniu koncentruje się na bitwach morskich, które odegrać mają tutaj bardzo duże znaczenie.

Assassin’s Creed Rogue gra

Na temat Assassin's Creed: Unity wiemy już chyba wszystko dlatego też Ubisoft coraz wyraźniej zabiera się za promowanie Assassin’s Creed: Rogue. Dla nas oznacza to tylko jedno - dużą ilość materiałów dotyczących gry.

Zaczynamy od mocnego uderzenia, ponieważ do sieci trafił materiał wideo, jakiego do tej pory próżno było szukać. Mamy bowiem okazję do obejrzenia ponad 20 minut zapisu rozgrywki, a to pozwala już na dokładniejsze przyjrzenie się kilku elementom zabawy.

Wideo w dużym stopniu koncentruje się na bitwach morskich, które odegrać mają tutaj bardzo duże znaczenie. Nie jest to nowość w serii Assassin’s Creed, ale producent postarał się podobno o znaczne rozbudowanie możliwości taktycznych, jakie oddane zostaną do dyspozycji graczy.

Nie zabrakło jednak także fragmentów rozgrywających się na suchym lądzie, ale o wszystkim przekonać możecie się sami.


Przypomnijmy, iż premiera Assassin’s Creed: Rogue planowana jest na 13 listopada. Gra pojawi się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a być może także na PC.

Źródło: youtube, gamespot

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SzybkiSasza
  3
  Wygląda niemal identycznie jak Black Flag...
  Przyznam, że przeszedłem dotychczas wszystkie AC z wyłączeniem Liberation, ale przy BF zabrakło mi klimatu - tak naprawdę była to gra o piratach podpięta jedynie pod uniwersum AC i... Niestety strasznie się przy niej wynudziłem (do tego autorzy przesadzili z ilością i rozrzuceniem "znajdziek", które bardzo lubiłem zbierać w poprzednich częściach serii - w szczególności w AC:R). Jeśli ma to być BF z innymi bohaterami i słabą fabułą oraz niemal niezmienioną mechaniką - podziękuję...
  • avatar
   NewUnnamedUser
   2
   Ja natomiast przy Black Flag bawiłem się świetnie! Zwłaszcza "na morzu". Bardzo fajny klimat; walki, ulepszanie statku, szanty, zejścia pod wodę - dzwony, śpiew wieloryba... niby takie małe smaczki, ale robiły.
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    co mnie to
    czekam na unity