Gry

Assetto Corsa dojechało na konsole

przeczytasz w 1 min.

Trzeba było wykazać się cierpliwością, ale Assetto Corsa wreszcie udostępniono na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Gracze korzystający z PC mogą mieć już przygodę z Assetto Corsa za sobą. Tego samego nie da się powiedzieć o posiadaczach konsol, którzy dopiero teraz mogą po tę produkcję sięgnąć.

Wprawdzie premiera Assetto Corsa w wersjach na PlayStation 4Xbox One planowana była na wcześniejszy termin, ale ostatecznie twórcy zdecydowali się na opóźnienie. Potrzeba było więcej czasu na prace, które udało się jednak sfinalizować. Tym samym od wczoraj gra dostępna jest na dwóch kolejnych platformach.

Za dystrybucję gry na naszym rynku odpowiada firma Techland. Nie mogła odpuścić sobie przygotowania premierowego zwiastuna.

„Zdumiewający realizm. Tory wyścigowe budowane w oparciu o laserowe skany rzeczywistych obiektów. Wierne wirtualne kopie supersamochodów, których osiągi i zachowanie w grze są poświadczane certyfikatem zgodności wystawianym przez konkretne marki. Wszystko w jednym celu - byś poczuł te emocje tak jak kierowca w prawdziwej wyścigowej bestii!”


Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  drcocaina
  3
  Po co siejesz herezje jak sytuacja wygląda diametralnie odwrotnie. To gry z konsol coraz częściej trafiają na PC o usługach z konsol nie wspomnę. Assetto Corsa od początku miał być wydany na większość platform tak jak Project Cars.
  • avatar
   bleebleble
   -7
   Alę będzie pixeloza na konsolach.
   • avatar
    pycipro
    -7
    Kolejny deweloper uciekł na konsolę, no cóż na PC gry się nie sprzedają. Dobry krok.