Technologie i Firma

Nowe biznesowe laptopy ASUS - B8230U i P5430U

przeczytasz w 1 min.

To uniwersalne, wydajne i niezawodne komputery dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

ASUS ASUSPRO

Firma ASUS zaprezentowała dwa nowe laptopy biznesowe. Modele B8230UA i P5430U powstały z myślą o menedżerach IT oraz osobach często pracujących w delegacji. Te przenośne komputery to sprzęt do firmy – zarówno dużej, średniej, jak i małej.

Uniwersalny i wydajny ASUSPRO B8230U

ASUS B8230U to uniwersalny laptop biznesowy, który cechuje się też dużą wydajnością. Dbają o to mocne podzespoły na czele z procesorem Intel Core szóstej generacji (i3, i5 lub i7) z technologią vPro, od 4 do 16 GB pamięci operacyjnej oraz napędem SSD o pojemności od 256 do 512 GB. Jak widać, możliwości dopasowania komponentów są całkiem spore. Całości zaś dopełnia zintegrowana karta grafiki Intel HD Graphics.

ASUS B8230U

Laptop został wyposażony w 12,5-calowy wyświetlacz pokryty powłoką chroniącą przed odbiciami światła, dzięki czemu nadaje się do pracy w różnych warunkach. W tej kwestii nie bez znaczenia jest również klawiatura, która jest podświetlana i odporna na zalania. Ceny komputera rozpoczynają się od 4599 złotych.

Niezawodny i elegancki ASUSPRO P5430U

Tworząc laptopa ASUSPRO P5430U producent – jak twierdzi – postawił przede wszystkim na trwałość. Komputer osiągnął ponoć bardzo zadowalające wyniki w testach podatności na uszkodzenia mechaniczne. Wysoką wytrzymałość zapewniają między innymi: obudowa z włókna węglowego oraz odporna na zalanie klawiatura.

ASUS P5430U

ASUS P5430U cechuje się też według producenta atrakcyjnym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości. Na jego pokładzie znajdować może się procesor Intel Core i3, i5 lub i7, od 4 do 12 GB pamięci RAM oraz dysk twardy HDD 500 GB lub SSD 128-256 GB. Całości dopełnia antyrefleksyjny, 14-calowy wyświetlacz HD lub Full HD. Ceny: już od 3099 złotych.

Nowe laptopy ASUSPRO pojawią się na rynku w drugiej połowie kwietnia.

Źródło: ASUS

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!