Karty graficzne

ASUS dodaje do swoich kart vouchery do kina lub kody rabatowe na gry

przeczytasz w 1 min.

Nowa promocja firmy ASUS powinna zainteresować kupujących karty graficzne - również te z niższego segmentu cenowego.

ASUS - promocja z ASUSem do Cinema City

Firma ASUS rusza z kolejną promocją skierowaną do graczy – tym razem obejmuje ona karty graficzne Radeon i GeForce, a klienci mogą otrzymać kody rabatowe do sklepu Ultima lub bilety do sieci kin Cinema City.

Klienci, który zdecydują się na zakup karty graficznej AMD Radeon R7 250 lub wyższej lub Nvidia GeForce GTX 950 lub wyższej (z wyłączeniem modelu GeForce GTX 960), otrzymają vouchery na bilety do wykorzystania w sieci kin Cinema City.

Promocja potrwa od 11 stycznia do 7 lutego 2016 roku lub wyczerpania zapasów (liczba voucherów jest ograniczona). Aby otrzymać kupon należy wysłać email z nazwą akcji „z ASUSem do Cinema City” w tytule na adres [email protected] – najpóźniej w terminie do siedmiu dni od zakończenia okresu promocji. Wiadomość powinna zawierać imię, nazwisko uczestnika, numer seryjny produktu oraz skan dowodu zakupu. Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

ASUS promocja Kupuj i Graj

W przypadku modelu GeForce GTX 960 można otrzymać kod rabatowy o wartości 50 złotych do wykorzystania w sklepie z grami ultima.pl. Zainteresowani muszą wysłać na adres [email protected] email zatytułowany „Kupuj i Graj”, a w jego treści umieścić imię i nazwisko uczestnika oraz numer seryjny produktu. W załączniku do wiadomości należy dodać skan dowodu zakupu.

Akcja potrwa od 11 do 30 stycznia tego roku. Warto jednak pamiętać, że wiadomość należy przesłać najpóźniej w terminie do siedmiu dni od zakończenia okresu promocji, a każda osoba jest uprawniona do otrzymania kodu tylko raz (liczba kodów jest ograniczona). Regulamin akcji znajdziecie na tej stronie.

Źródło: ASUS

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dolph
  10
  Poprosimy o niższe ceny, a nie śmieciowe gratisy!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Co to jest ''voucher''? Czy nie można napisać tego w odpowiedniku polskiego wyrazu? Rząd chyba powinien się poważnie zastanowić nad nową ustawą o ochronie języka polskiego, bo coraz więcej obcych słów wkracza do naszego pięknego ojczystego języka i go niszczy!!!
   • avatar
    Makkk
    0
    Na pytanie:
    "Czy vouchery do kina lub kody rabatowe to dobry bonus do kart graficznych?"
    Moja odpowiedź brzmi: "Jasne", ale bez tego dopisku, że wszystko co za darmo jest dobre. Jakby dodawali końcówki mopów, to bym się nie cieszył.

    PS. Ostatnio coraz trudniej oddać głos w ankiecie właśnie przez te dopiski. Nie można było napisać coś w stylu "Jasne, lubię kino, a zniżka na gry to zawsze miły bonus"?