Komputery

ASUS ROG GT51: nowa seria komputerów dedykowanych graczom

przeczytasz w 1 min.

ASUS ROG GT51 to nowa seria komputerów dedykowanych zapalonym graczom - najwydajniejszy został wyposażony w kartę GeForce GTX Titan X

Podczas gdy ogromna ilość zapalonych graczy czy entuzjastów komputerowych zajmuje się konfiguracją i montażem swoich maszyn, ASUS postanawia zaprezentować kolejnego gamingowego desktopa.

ASUS ROG GT51, bo tak brzmi jego nazwa ma bazować na platformach Intel Skylake w połączeniu z kartami ze stajni „zielonych”. Najwyższym możliwym modelem karty graficznej, który będzie dostępny w konfiguratorze, ma być GeForce TITAN X, więc na brak mocy nie będą mogli narzekać nawet najzacieklejsi gracze.

Komputer, tak jak pozostali członkowie rodziny ROG, charakteryzować będzie się bardzo nowoczesną stylistyką. Standardowo już dla tej serii na obudowie znajdziemy czerwone wstawki. Ale jeszcze bardziej istotną rzeczą jest fakt, że producent zdecydował się na umieszczenie w panelu przednim złącz USB 3.1 Typu C.

Niestety data premiery jak i ceny pozostają tajemnicą, choć można się spodziewać, że nie będą to tanie stacje dla graczy.

Źródło: ASUS

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Snack3rS7X
  3
  Przecież dużo bardziej opłaca się samemu złożyć zestaw taki jaki się chce, chyba że komuś zależy na obudowie...
  • avatar
   head_charge
   1
   jak komuś zależałoby na takiej obudowie to znaczy, że jest masochostom. wentylacja poszła się rypać. paskudztwo