Tablety

Asus Transformer Pad: wkrótce aktualizacja systemu Android w tabletach do wersji Jelly Bean

przeczytasz w 1 min.

3 tablety z Android 4.1

Firma Asus potwierdziła, że już wkrótce trzy tablety z serii Transformer Pad otrzymają aktualizację systemu operacyjnego Google Android do wersji 4.1 Jelly Bean.

Z każdym dniem coraz więcej firm zapowiada oficjalne aktualizacje systemu operacyjnego na swoich urządzeniach mobilnych. Do tego grona dołączył właśnie Asus, który za pośrednictwem swojego facebookowego fanpage’a ogłosił gotowość do umieszczenia najnowszej wersji systemu giganta z Mountain View w swoich flagowych tabletach.

Asus Transformer Pad Infinity tablet wygląd klawiatura android system

Na początek aktualizację do wersji 4.1 Jelly Bean otrzymają modele Transformer Pad TF300, Transformer Pad Prime oraz Transformer Pad Infinity. Jak firma Asus opublikowała na swoim fanpage’u – „staramy się o regularne aktualizacje oprogramowania i firmware dla swoich produktów, a aktualizacja Jelly Bean planowana jest na najbliższe miesiące”.

Google Android 4.1 Jelly Bean system operacyjny

Póki co aktualizacja została potwierdzona wyłącznie dla tych trzech tabletów. Firma Asus nie wyklucza jednak powiększenia grona urządzeń gotowych na przyjęcie Jelly Bean.
 

Więcej o smartfonach i telefonach:

Źródło: CNET 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  frog01
  0
  a jak to jest z obsługą flasha w 4.1 ?? dalej nie ma?
  • avatar
   xOx1141
   0
   Oficjalnie nie, ale nieoficjalnie podobno normalnie dziala :)
   • avatar
    mastah84
    0
    Mam pierwszego transformera i, po przeczytaniu newsa, jakby posmutniałem... Czyżby to był już koniec aktualizacji dla ich debiutanckiego tabletu? :-(