Aplikacje mobilne

AutoMapa 6.10e: pobierz demo nowej wersji popularnej nawigacji samochodowej - ceny

przeczytasz w 2 min.

Kiedy wersja na Androida?

AutoMapa 6.10e, najnowsza wersja mapy do nawigacji satelitarnej, jest już dostępna na stronie producenta, nowa wersja zawiera mapy w wersji 1206.

AutoMapa jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do nawigacji satelitarnej na systemy Windows, iOS i od niedawna także testowo Android. Według producenta AutoMapa zapewnia najbardziej aktualne mapy i punkty adresowe przypisane do budynków. Zawiera w sobie najbardziej rozbudowaną bazę obiektów POI w Polsce.

Dzięki niej użytkownicy w szybki sposób dowiadują się o zakorkowanych ulicach i możliwościach szybkiego ominięcia drogowych korków oraz innych utrudnień w ruchu. AutoMapa została sprawdzona już przez ponad 1,5 miliona zadowolonych użytkowników.

automapa 6.10e screen wygląd krzysztof hołowczyc

Najnowsza wersja oznaczona numerem 6.10e zawiera mapy opracowane przez Geosystems sp. z o.o, datowane na czerwiec 2012 roku. W nowej wersji 6.10e dodano organizację ruchu w kolejnych 3000 miejscowości, dodano łącznie ponad 640 tys. punków POI oraz dodano ponad 3300 kilometrów nowych dróg oraz inwestycji.

automapa 6.10e wygląd nawigacja miasto

Uaktualnienie wprowadzone do map zawierają siatki dróg lokalizowane wokół dużych inwestycji drogowych takich jak autostrada A2 czy też trasa S8. W nowej wersji uwzględniono także informacje zgłoszone przez użytkowników AutoMapy oraz różnych serwisów internetowych.

automapa 6.10e widok nawigacyjny

Aplikację do nawigacji AutoMapa 6.10e można nabyć w wersji Polska XL w cenie 229 zł oraz Europa za 429 zł. Producent przygotował również wersje demonstracyjne, umożliwiające przetestowanie wspomnianej nawigacji. Wersja demo zawiera pełną funkcjonalność aplikacji, identyczną jak w pełnych wersjach, zawierającą jednak jedynie wycinki map.

automapa 6.10e nawigacja noc wygląd

Do uruchomienia wersji demo konieczna jest rejestracja aplikacji przez internet. Wersję DEMO można zainstalować na urządzeniu typu PDA/MDA z systemem Windows Mobile 5, 6, lub Windows CE 5.0 poprzez ActiveSync lub na komputerze klasy PC z systemem Windows Vista/XP/7.

AutoMapa 6.10e demo pobierz download
AutoMapa 6.10e demonstracja (110 MB)

Więcej o nawigacjach:

Źródło: AutoMapa

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  popo601
  8
  Używam od lat i chyba najlepszy program do nawigacji.
  • avatar
   webmaniack
   1
   automapa traktuje źle androidowców, skoro nie daje automapy na androida tak długo. Wiem, że starają się ją dopracować, no ale ileż można. Miała być na wakacje i co ? Już zbliża się sierpień, a wersji release nie ma :(
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Niedawno zainstalowałem demo na moim navi. Niestety, bateria trzyma 3x krócej, nawigajca grzeje się 3x mocniej i 10x wolniej chodzi aniżeli oryginalna mapa dostarczona z urządzeniem (z 2010r.). Sprawdzę inne produkty, ale jak na razie AutoMapa nie zaprezentowała się z dobrej strony.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Muszę się zgodzić z pierwszym komentarzem. Używałem Garmina, teraz od miesiąca TomTom, wcześniej AM. Brakuje mi właśnie tej ostatniej.
     • avatar
      off_line
      0
      Mój tata używa jej do szukania adresów i mierzenia długości trasy - nie lubi jeździć na nawigacji woli sprawdzić i jechać. AutoMapa okazała się najlepsza z pośród map&guide i Microsoft MapPoint.
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Automapa ma bardzo dobre mapy, interfejs na Win CE, Win Mobile też fajny. Ale na iOS, to już ponoć nie chodzi tak fajnie, nie wiem nie widziałem, ale w paru miejscach na forach spotkałem takie opinie.
       No i szkoda, że przez tyle czasu nie mogą wydać wersji na Android-a.
       • avatar
        Konto usunięte
        -1
        Co do tego najlepszego pokrycia adresów to bym się spierał - nie ma mojego numeru domu a obaj sąsiedzi są :P Niemiecka nawigacja mojego znajomego doprowadziła go pod sam mój dom :(
        • avatar
         cooger
         -1
         I nadal nie ma wersji na Androida? Nawiasem mówiąc ceny za aktualizację to mają odjechane...
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          primo go 2.0 + hnr...

          może w końcu...

          a nie jednak nawet jak dojdą do x to i tak adres mojej pracy będzie 2 kliki obok xD

          ogólnie am spoko ale są inne opcje
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           IMO Naviexpert lepszy, chyba, że ktoś offline nawigacji potrzebuje koniecznie.