Tunery TV

AVerTV Volar HD Nano przekształci komputer w centrum multimedialne

przeczytasz w 1 min.

Niewielkie urządzenie, dzięki któremu na komputerze lub laptopie cieszyć można się telewizją naziemną.

AVerTV Volar HD Nano

Często mówi się, że w dobie Internetu telewizja odchodzi w zapomnienie. Wciąż jednak wielu osobom trudno się z nią rozstać. Nie znaczy to jednak, że od razu inwestować trzeba w telewizor. Wystarczy na przykład AVerTV Volar HD Nano.

Gadżet ten to niewielki cyfrowy tuner telewizyjny DVB-T ze złączem USB. Rozmiarem przypomina on małego pendrive’a, ale nie powinno się oceniać jego możliwości jedynie przez pryzmat gabarytów.

Dołączona antena z dwoma teleskopami odpowiada za bezproblemowe przechwytywanie sygnału, a dzięki dwóm przyssawkom można zamontować ją niemal na dowolnej powierzchni. Tuner współpracuje z programem Windows Media Center, dzięki czemu spodziewać można się swobodnego przełączania pomiędzy TV i odtwarzaniem plików multimedialnych. Producent postarał się także o aplikację AVerTV 6, która pozwala na korzystanie z 3D oraz planowanie nagrywania programów. Zapewnia ona przy tym wszystkie standardowe funkcje, takie jak EPG, PVR z programatorem czy TimeShift.

W komplecie znajduje się również pilot, który pozwala w wygodny sposób obsługiwać oprogramowanie. Umieszczony na nim zielony przycisk, jak łatwo się domyślić, stwarza sposobność do włączenia Windows Media Center, co pozwala na szybki dostęp do multimediów.

AVerTV Volar HD Nano zestaw

Najważniejsze cechy urządzenia:

 • dołączony pilot do obsługi Windows Media Center
 • wbudowany odbiornik IR - H.264 / MPEG-2 HDTV Ready
 • teletext / TimeShift / EPG
 • planowanie nagrywania
 • nagrywanie w trybie uśpienia
 • niski pobór energii
 • antena TV 75Ω

AVerTV Volar HD Nano dostępny jest w sprzedaży w cenie około 230 złotych.

Źródło: AVerMedia

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  shadowman333
  2
  Kilka lat temu kupiłem sobie podobny tuner DVB-T tyle, że bez pilota. Kosztował mnie 60zł. Potem dokupiłem pilot uniwersalny, który kosztował 20zł. Za co więc Avermedia woła tyle kasy?
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Za pudełko i napis AVER

   Osobiście nie wydałbym ani centa aby oglądać współcześnie TV... Nawet gdyby mi dali to za darmo - ani razu bym tego nie włączył

   Na samą myśl o 20 minutach reklam/kryptoreklam na każdą godzinę programu - rzygać mi się chce
   • avatar
    Trekker666
    1
    Eee, w win10 już nie ma Media Center a do ósemki kosztował kupę kasy (jak ktoś miał podstawową wersję to musiał dokupić upgrade do PRO i potem Media Center Pack), więc WTF?