• benchmark.pl
  • Gry
  • Warto na nią czekać! Nowa gra twórców NieR i Bayonetty wygląda świetnie: oto Babylon’s Fall
Gry

Warto na nią czekać! Nowa gra twórców NieR i Bayonetty wygląda świetnie: oto Babylon’s Fall

przeczytasz w 1 min.

PlatinumGames to studio, które od lat nie zawodzi. Wszystko wskazuje też na to, że nie zawiedzie i tym razem, bo Babylon’s Fall na najnowszym zwiastunie prezentuje się wyśmienicie!

Po raz pierwszy o Babylon’s Fall usłyszeliśmy latem 2018 roku, ale później słuch o tym projekcie zaginął. Ekipa PlatinumGames, która w ostatnich latach dała nam między innymi świetne NieR: Automata oraz Astral Chain, cały czas jednak pracowała nad tym tytułem i dziś, podczas State of Play, pochwaliła się owocami. Konkretnie światło dzienne ujrzał nowy zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki. Obejrzyjcie koniecznie!

Zobacz najnowszy gameplay trailer gry Babylon’s Fall:

Babylon’s Fall wygląda jak typowa gra PlatinumGames – jest szalenie dynamiczna, niezwykle efektowna i naprawdę klimatyczna. Na ekranie sporo się dzieje i już teraz można ocenić, że potencjał jest olbrzymi. O tym, czy uda się go wykorzystać, najpewniej nie przekonamy się jednak zbyt szybko, co może sugerować, ze jest to sporych rozmiarów projekt. Na lato przyszłego roku zapowiedziane zostało jedynie ujawnienie kolejnych informacji na temat tego tytułu – być może doczekamy się ich podczas E3 2020.

Jeśli nic się nie zmieniło, to gra Babylon’s Fall zmierza nie tylko na konsole PlayStation 4, ale też komputery osobiste. Oprócz tego ekipa PlatinumGames pracuje również nad kilkoma innymi grami, wśród których znajduje się Bayonetta 3. Pierwsza część tej serii, wraz z Vanquish, doczeka się ponadto odświeżenia – taki zestaw trafi na PS4 i Xbox One już 18 lutego 2020 roku, o czym informuje ten zwiastun:

Źródło: GamingBolt, PlatinumGames, informacja własna

Zobacz również inne newsy o grach akcji:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!