Telefony

BadaOS: Rock Nation - rockowe radio

przeczytasz w 1 min.

Rock Nation to zdecydowanie najlepsza aplikacja radiowa w całym sklepie z aplikacjami SamsungApps. Jak sama nazwa wskazuje, dominuje w niej muzyka rockowa, którą nie pogardzą nawet zagorzali i ortodoksyjni wielbiciele gatunku.

20 aplikacji do BadaOS:
»
Strona startowa
»freeTorch
»Google Translator
»Rock Nation
»Badapedia
»AccuWeather
»NapiPlayer
»Keep Fit
»BadaOSinfo
»NomZero
»MyTuner i Guitar Chords
»Collins Dictionary
»WaveCompressor
»EvMemo
» Asphalt 5
» WiFi Tracker
» bControl
» Slice-it!
» Infernus
» TouchRetouch
» WAMO Camera

Aplikacja oczywiście potrzebuje do działania stałego połączenia z siecią Wi-Fi. Pomimo że program napisany jest w języku niemieckim, to jego obsługa jest bardzo intuicyjna. W zasadzie ogranicza się do regulacji poziomu głośności i ewentualnego czasowego zawieszenia nadawania.

Ogromną zaletą Rock Nation jest fakt, że nie potrzebuje zestawu słuchawkowego do poprawnego działania. Wystarczy połączyć się z serwerem, ustawić na głośniku odpowiednią głośność i delektować się dźwiekami muzyki wykonawców takich jak Deep Purple, Van Halen, Beatles, Pink Floyd, AC/DC i wielu innych. Podczas audycji nadawana jest także muzyka wielu mniej znanych, ciekawych zespołów.

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów muzyki rockowej, którzy chcą posłuchać radia pozbawionego bloków reklamowych. Rock Nation działa bez żadnych problemów po zminimalizowaniu programu klienta.

 

 

 
Pobierz: Rock Nation

Rozmiar pliku: 0,66 MB 

 

Źródło: SamsungApps

 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    gigabyte
    0
    Programik fajny jednak wciąż czekam na Miasto Muzyki takie jak to na iPhonie/iPodzie :)