Smartfony

Bardzo ciepłe przyjęcie smartfonów Galaxy Note 10 w Polsce

przeczytasz w 1 min.

Zastanawialiście się czy smartfony Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+ odniosą sukces na naszym rynku? Wygląda na to, że tak, ponieważ producent już teraz ma pierwsze powody do zadowolenia.

Galaxy Note 10Galaxy Note 10+ pojawiły się w przedsprzedaży już w dzień premiery, a więc 7 sierpnia. Chociaż ceny nie należą do najniższych, klientom musiała przypaść do gustu nie tylko stylistyka, ale i specyfikacja urządzeń. Wstępne zamówienia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Co warte zaznaczenia, najbardziej jest to widoczne w przypadku Galaxy Note10+ w wersji z 512 GB pamięci wewnętrznej. Chociaż nie ujawniono konkretnych liczb, Samsung informuje, iż wyprzedała się w pierwszym tygodniu przedsprzedaży, znalazła szersze grono nabywców niż przewidywano, przebijając tym samym sukces zeszłorocznego Galaxy Note 9.

„Tak dobre przyjęcie nowej serii Note w Polsce to dla nas powód do dumy i dowód na to, że produkty klasy premium cieszą się popularnością na rodzimym rynku. Zainteresowanie modelem Galaxy Note10+ przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.” – Arkadiusz Wójcik, VP Mobile, Samsung Electronics Polska

Galaxy Note 10

Jeśli chodzi o warianty kolorystyczne, największym wzięciem cieszy się Aura Glow (widoczny powyżej). Przedsprzedaż smartfonów Galaxy Note 10 potrwa do 22 sierpnia. W jej ramach oferowana jest specjalna oferta Samsung Odkup pozwalająca odsprzedać w rozliczeniu stary smartfon zyskując kod zwiększający jego wycenę o 400 złotych.

Więcej o smartfonach Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+ możecie przeczytać w naszym artykule prezentującym pierwsze wrażenia z użytkowania. Być może niektórych zainteresuje również porównanie Galaxy Note 10 vs Note 9.

Źródło: samsung

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michael85
  6
  Odwróciłem się od Samsunga tak jak od innej firmy wiele lat temu. Za dużo kosztuje, ceny wręcz komediowe.
  • avatar
   ophiuchus
   2
   Też go ciepło przyjmę, niech tylko cena trochę spadnie.
   • avatar
    Dragonik
    1
    Ja wiem że to taki mini komputer ale żeby ponad 3 tysiące na premierę gdzie pierwszy S kosztował coś koło 2 tysięcy, o note już nie mówię bo tam to odlecieli w kosmos.
    • avatar
     sirius98
     0
     Kompletnie nie ma podstaw aby w to wierzyć. Każdy sprzedawca czy pośrednik który coś ma z tego (a komputronik i benchmark to zależnie podmiotry) pisze o fantastycznie sprzedaży w tym przypadku czegoś co można określić "nic nowego" mimo iż ona leży.