Gry

Batman: Arkham City - nowy zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Batman: Arkham City – kontynuacja jednej z najlepszych gier ubiegłego roku zadebiutuje już w przyszłym roku. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna.

 Warto przeczytać:
 

Utwór z gry nominowany do Grammy

Ubiegłoroczna produkcja z Człowiekiem-Nietoperzem w roli głównej okazała się być jednym z największych zaskoczeń i zarazem jednym z najlepszych tytułów 2009 roku. Jej średnia do dziś nie spada poniżej 92%, co tylko pokazuje jak dobrą robotę wykonali developerzy z Rocksteady Stuidios. Ogromne wyzwanie stoi więc teraz przed nimi – muszą przebić „jedynkę”. Czy Batman: Arkham City okaże się być jeszcze lepsze od poprzedniczki? Nie wiadomo – Brytyjczycy udowodnili jednak, że znają się na swoim fachu.

Gala Video Games Awards 2010 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji firma Warner Bros. Interactive Entertainment, a więc wydawcy tytułu postanowili opublikować kolejny zwiastun gry Batman: Arkham City. Wysoce prawdopodobne jest, że na wspomnianej gali, która odbędzie się już 11 grudnia, zaprezentowane zostaną autentyczne fragmenty rozgrywki z opisywanej produkcji. Poniżej trailer:

<a href="http://video.msn.com/?mkt=en-gb&from=sp&fg=shareEmbed&vid=c7f8a884-14d7-4e40-b54b-3ad531f70651" _fcksavedurl="http://video.msn.com/?mkt=en-gb&from=sp&fg=shareEmbed&vid=c7f8a884-14d7-4e40-b54b-3ad531f70651" target="_new" title="Exclusive: Batman - Arkham City Teaser Trailer">Video: Exclusive: Batman - Arkham City Teaser Trailer</a>

Źródło: vg247

Polecamy artykuły:  
Poradnik świąteczny
MEGATEST: wydajne laptopy i poręczne netbooki
Jabłko czy gruszka? Test iPada z iOS 4.2

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "Ubiegłoroczna produkcja z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej okazała się być jednym z największych zaskoczeń i zarazem jednym z najlepszych tytułów 2009 roku"

  Od kiedy Batman to Człowiek Pająk... :P Aż mi się nie chce wierzyć co czytam...
  • avatar
   renholder1987
   0
   1 była ładnie zrobiona dobrze zoptymalizowana ale nudnawa,taki hack'n'slash, to tylko moje skromne zdanie:/
   • avatar
    hideo
    0
    to nie dla mnie, BATMAN AA mi się nie podobało zupełnie, chyba za stary jestem na buttmana już ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     ... co to ma byc?
     to ma byc trailer?
     to raczej teaser jest.. i to w dodatku baaaardzo kiepski. Nie zrozumcie mnie zle, na gre czekam ze zniecierpliwieniem, ale.... ale ten filmik jest beznadziejny. No slow mi brak.